Біопаспорти видаватимуть ще у шести містах Івано-Франківської області

Автор: Людмила Баран

06 Лют, 2015 18:14

Біопаспорти видаватимуть ще у шести містах Івано-Франківської області

У лютому мешканці Прикарпаття зможуть подати документи для виготовлення біометричних закордонних паспортів у шести районних центрах області. 

Читайте також: Прикарпатському рятувальнику вручили відзнаку "За бойову звитягу"

Про це “Galka.if.ua” повідомив Андрій Якуб’як, перший заступник начальника Управління Державної міграційної служби в Івано-Франківській області .

«Наша область активно включилася у процес оформлення паспортів громадян України для виїзду за кордон. Прийом почали з 12 січня. На сьогоднішній день по біометрії працюють вже два вузли. І, думаю, наступного тижня буде ще шість у районах. Туди вже в’їхала техніка, закінчується її тестування. Більша частина роботи зроблена для того, щоб ми ще включили Богородчани, Надвірну, Тисменицю, Калуш, Коломию і Косів. Це трошки полегшить нам роботу», – розповів Андрій  Якуб’як.

Як відомо, зараз біометричні паспорти виготовляють лише в Івано-Франківську. У відділенні ДМС та у Державному підприємстві “Документ”.

Зараз сюди приїжджають за новими паспортами з усієї області. Декотрі громадяни проводять в черзі цілий день. Тож поява нових вузлів полегшить навантаження на Івано-Франківськ та зменшить незручності прикарпатців.

«Якщо людям не спішно, не потрібно терміново виїжджати за кордон,  то можна зачекати з виготовленням біометричного паспорта. У лютому запрацюють ці шість районів, а в березні, у першому кварталі місяця, як нам сказали,  відкриються вузли у всіх районах», – повідомив Андрій Якуб’як.

Він також нагадав, що небіометричні паспорти нового зразка видають у всіх районах області. Вони нічим не гірші за біометричні, допоки в Україні не запрацював безвізовий режим з Євросоюзом.

Паспорти громадян України для виїзду за кордон виготовляють незалежно від місця реєстрації.  Тож за біопаспортом можна буде поїхати до того райцентру, до якого ближче.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry