Біткойн: все про біткойн і футбол

22 Oct, 2021 11:28

Біткойн: все про біткойн і футбол

Спортивний бізнес, схоже, оцінив переваги криптовалюти в останні місяці, розуміючи величезний потенціал блокчейну та криптовалюти.

В результаті спортивні організації використовують криптовалюти для залучення спонсорів, залучення світових ринків та монетизації залучення вболівальників таким способом, який був немислимий лише кілька десятиліть тому. Ціна біткойна значно зросла з січня 2021 року і, ймовірно, продовжить зростати в наступні місяці. Це збільшення підкреслює величезний інвестиційний потенціал біткойна. Для отримання актуальної інформації відвідайте https://greenprofitsystem.com/

Чим приваблює професійних спортсменів криптовалюта?

Спортсмени хочуть отримувати гроші в біткойнах з причин, наведених нижче:

Щоб отримати кращий контроль над багатством

Усуваючи посередників, біткойн надає спортсменам більшу фінансову автономію. Компанії спонсорують багатьох професійних спортсменів через підтримку та спонсорство. Агенції, відповідальні за нагляд за цими операціями, забирають у кишеню значну суму грошей. Завдяки простоті використання біткойнів спортсмени можуть укладати домовленості безпосередньо з командами без посередників (таких як агенти). Використання біткойна як способу оплати допомагає зменшити податкове навантаження, оскільки залежно від вашого місцезнаходження, ставка податку на приріст капіталу може бути нижчою, ніж ваш звичайний податок на прибуток.

Інвестиції

Індустрія біткойнів є однією з найбільш динамічних у секторі фінансових технологій. Спортсмени, які інвестують в індустрію, готові переходити сюди. Такі спортсмени, як Ліонель Мессі, Флойд Мейвезер і Метт Барклі, зробили значні ставки на криптовалюти.

Він забезпечує безпеку та конфіденційність

Уряд і спонсори контролюють витрати спортсменів. Висока помітність і слава гравців роблять їх мішенню для шахраїв та шахраїв. Якщо вони хочуть вжити заходів конфіденційності, відомі спортсмени можуть відчувати себе в безпеці, знаючи, що це дозволить приховати їх особу завдяки використанню біткойна.

Інвестиції НБА та НФЛ у біткойн

Платежі в біткойнах спочатку приймалися Сакраменто Кінгз у 2014 році, що зробило їх першою командою НБА, яка це зробила. Мета полягала в тому, щоб удосконалити абонементи та покращити досвід покупки продуктів для клієнтів. За даними Forbes, гравці Kings отримають свою зарплату в біткойнах, починаючи з квітня 2020 року. Товари та квитки на ігри Dallas Mavericks можна буде придбати за біткойн, починаючи з 2019 року. Під час сезону НФЛ 2019/2020 років Miami Dolphins також почав приймати платежі у біткойнах.

Участь спортсменів у біткойнах та інших криптовалютах

Колишній лівий захисник за Лос-Анджелес Чарджерс, Рассел Окунг є віце-президентом Асоціації гравців НФЛ. Після того, як він став першим гравцем НФЛ, який прийняв оплату в біткойнах, його ім’я стало привертати увагу ЗМІ. Усе почалося, коли він відвідав своїх нігерійських предків і не зміг надіслати гроші зі свого банківського рахунку в США, коли спробував їх надіслати.
Окунг спробував розглянути біткоіни як спосіб підтримки рідних. У травні цього року він написав у Twitter: «Заплати мені біткойнами». Зарядники відхилили прохання Окунга, але Трезор був досить люб’язний, щоб надати йому безкоштовний гаманець. Гарні новини продовжують надходити для Окунга: «Пантери» погодилися виплатити йому половину його зарплати в 13 мільйонів доларів у біткойнах. Але Пантери зараз не збираються витрачати гравця на біткойни, чи не так? Гроші будуть передані Strike, платформі, яка конвертує платежі в біткойн, а потім Strike заплатить Окунгу біткойнами за його послуги.
Окунг, безсумнівно, розпочав справу. Як повідомляє Coindesk, Strike планує набирати професійних баскетболістів і бейсболістів, а New York Yankees і Brooklyn Nets вже зареєструвалися в програмі. Згідно з його Twitter, Метт Барклі вже залучений до індустрії майнінгу біткойнів.

Спонсорство для клубів та команд

Якщо ви фанат спорту, ви, напевно, помічали назви популярних біткойн-бірж на одязі, який ви носите. Багато людей все частіше називають біржі біткойнів своїми іменами. Угода вартістю 135 мільйонів доларів про права на найменування арени Miami Heat між біткойн-біржею FTX і NBA наближається до завершення.
BitPay просував біткойн, спонсоруючи St. Petersburg Bowl у 2014 році. Інший торговий сайт у Великобританії, eToro, підтримує численні футбольні команди англійської Прем’єр-ліги, такі як Crystal Palace, Tottenham Hotspurs, Leicester City та Southampton.
У більшості випадків комісія за переказ може використовуватися за допомогою біткойна. У 2018 році футбольна команда «Гібралтар Юнайтед» платила своїм гравцям біткойнами, як приклад. Те, що біткойн має величезне майбутнє в спорті, підкреслюють ці нові розробки.

Oakland Athletes продає квитки за біткойн

Прийняття біткойна як оплати є важливою віхою у прийнятті біткойна у спорті. Внаслідок епідемії COVID-19 люди зараз рідше користуються паперовими грошима, це вже було тенденцією до зараження вірусом. Зручність та здоров’я сприяють прийняттю біткойна.
Перехід до біткойна в першу чергу характеризуватиме нову нормальність. Дочекайтеся відновлення регулярних спортивних занять і ваші улюблені команди можуть заробляти додаткові гроші, приймаючи біткойни як платіж.

Вікно трансферу футболу: використання біткойна для трансферу

Купівля та продаж футболістів – захоплюючі аспекти гри. Футбольні клуби викидають колосальну кількість готівки протягом трансферного вікна кожного сезону. Зірки можуть коштувати до 100 мільйонів євро.
Спортивний сектор досяг нової віхи з використанням операцій з біткойнами. Омер Фарук Кірогул був підписаний турецьким Харунуспаспором за 0,0524 біткойна в 2018 році. Використовуючи біткойн, Інтер Мадрид придбав Девіда Баррала з Реал Мадрид.

Висновок
Спортивний сектор вже отримує вигоду від криптовалют. Цифрові валюти перетворилися з способу оплати спортивних подій, включивши жетони вболівальників та NFT.
Зі зростанням популярності використання біткойна зростатиме і кількість спортивних організацій, готових прийняти його. Цілком можливо, що в наступному році більше спортивних команд підпише спонсорські угоди з компаніями, пов’язаними з біткойнами. Крім того, все більше організацій перейдуть на прийняття біткойнів як плати за зарплату та трансфери гравців. Майбутнє біткойна в спорті виглядає світлим, як і в багатьох інших сферах.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry