Бітумну установку в аеропорту запустили без дозволу на викиди в атмосферу – екоінспекція

Автор: Турій Роман

27 Aug, 2015 13:16

Поділитись публікацією
Бітумну установку в аеропорту запустили без дозволу на викиди в атмосферу – екоінспекція

Управління санітарно-епідеміологічної служби розглянуло прохання обласної ради щодо вивчення питання стосовно спорудження та експлуатації бітумної установки для виробництва асфальтних складників на території міжнародного аеропорту “Івано-Франківськ”.

Читайте також: Лікарні були заповнені: на Прикарпатті жінка померла у швидкій

Як стало відомо, санітарна зона поблизу об’єкту такого рівня становить 1 кілометр.

Про це повідомила Леся Палійчук, заступник начальника головного управління санпідемслужби в області під час засідання тимчосової комісії облради 27 серпня, передає кореспондент “Галки” з місця події.

”Судячи з того листа, що надала обласна рада, можу вже сказати, що санітарно-охорона зона для об’єктів, які виробляють асфальт чи його складники становить 1000 метрів”, – заявила Палійчук.

Також стало відомо, що бітумну установку в аеропорту запустили без дозволу на викиди в атмосферу.

Екологічна інспекція ОДА говорить про численні порушення в дозвольній документації при спорудженні та запуску бітумної установки на території аеропорту. Про це на засіданні тимчасової контрольної комісії заявили представники інспекції. Так фахівці пояснюють, що спорудження та запуск такої установки потребують ряду документів та дозволів – проект будівництва, дозвіл на викиди та відходи.

Наразі ”Скорзонера” має дозвіл лише на реконструкцію готелю на території аеропорту. Документів на будь-яке будівництво фірмі не надавали, жодне управління проекту будівництва не отримував.

Екологи ж говорять про забруднення атмосфери. Запуск такої установки потребує дозволу на викиди та відходи. Запуск такої установки без дозволів є порушенням законодавства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми не можемо спати вночі і відкрити вікна – гул і сморід”: мешканці Опришівців про секретний асфальтний завод (ФОТО+ВІДЕО)

Теги: