Бійці 75 батальйону подякували владі й волонтерам за підтримку

Автор: Вадим Войтик

24 Nov, 2022 15:13

Поділитись публікацією
Бійці 75 батальйону подякували владі й волонтерам за підтримку

Бійці 75 батальйону тероборони, який первісно дислокувався в Лисці, з квітня тримають лінію фронту на запорізькому напрямку. Керівництво батальйону поінформувало громаду про свої нагальні потреби.

Про це інформує Івано-Франківська районна військова адміністрація.

На жаль, батальйон втратив одного бійця. Найближчим часом його рідним буде вручено нагороду (посмертно).

За весь час перебування на фронті 28 бійців отримали осколкові поранення, багато з них мають контузії різної тяжкості.

Медики батальйону мають достатньо медикаментів для лікування хворих, проведення необхідних медичних (і тому числі – й хірургічних)  маніпуляцій. Забезпечені наші бійці також продуктами харчування та засобами індивідуального захисту. Це стало можливим завдяки ефективним згуртованим діям наших місцевих волонтерів.

Окрему подяку наші бійці висловлюють голові Івано-Франківської РДА – начальнику Івано-Франківської РВА Олександру Ярощуку, який сприяв придбанню ноутбуків, пошиттю військових форм, а також завжди залишається на зв’язку з нашими захисниками.

Чималу лепту вніс голова Лисецької ТГ Івано-Франківського району Анатолій Лущак, організувавши для наших Захисників на фронті збір та передачу необхідних речей, продуктів, техніки тощо.

Якщо у Вас є можливість допомогти – Ви можете звертатися до п. Лущака, адже наші бійці все ще потребують технічних засобів, акумуляторів, зимових коліс, дронів, військових біноклів. А ще їм так потрібна та значима наша підтримка, наша віра та молитва.

Читайте також: У мерії розповіли, як очищуватимуть місто від снігу та ожеледиці