Бійці АТО в Івано-Франківську провели літературно-мистецький вечір (ФОТО)

Автор: Турій Роман

08 Лют, 2016 19:54

Поділитись публікацією
Бійці АТО в Івано-Франківську провели літературно-мистецький вечір (ФОТО)

Сьогодні, 8 лютого, в Івано-Франківську благодійний фонд “Творча криївка” зорганізував та провів для бійців АТО та їх сімей літературно-мистецький вечір.

“Творча криївки”- благодійна організація міжнародний благодійний фонд, що займається творчою реабілітацією бійців АТО.  На сьогоднішній день участь у виїзних заходах в Карпати, Закарпаття та до моря взяли більше 180 бійців АТО. Під час виїздів учасники проходять курс реабілітації після військових дій. Сьогоднішній захід спрямований більше на соціальну адаптацію.

“Ідея додати поетичну складову в нашу роботу з’явилася давно. Проте всі попередні зустрічі були більш спонтанні. Під час реабілітації ми більше створюємо картини, а поезія і музика займають другорядну роль. Сьогодні ми вирішили вийти на новий рівень. Це пробний вечір. Ми вирішили зробити літературно-мистецький вечір для тих хто воював, щоб вони змогли зачитати свої вірші, поспілкуватися, послухати поетів, які відображають в своїй творчості нинішні події. Що з цього вийде, поки не знаємо, але дуже хочеться, щоб це було корисно і цікаво”, – розповідає голова організації Віталіна Маслова.

Такі заходи – зустрічі людей, які повернулися з фронту, зустрічі бійців з людьми мистецтва, арт-вечори – регулярно проводять в столиці і вони мають неабиякий успіх та результат. Тому організатори планують цим вечором розпочати серію зустрічей.

Самі учасники кажуть, що реабілітація після фронту є необхідно і зазвичай займає більше часу і зусиль, ніж боротьба з фізичними недугами.

Результати реабілітації показує учасник заїзду, боєць АТО з позивним “Тавр”:

“Таким був краєвид з моєї схованки в зоні АТО,  кожного дня я на це дивився. Приїхавши сюди, спробував намалювати. Спершу не виходило, але побратим надихнув, побачив, як у нього загорілись очі і вийшло”, розповідає боєць.