Бійці територіального батальйону мали їхали на передову. Тільки після київської перевірки було прийнято рішення про третю лінію – Романюк

Автор: Турій Роман

18 Чер, 2014 15:47

Поділитись публікацією
Бійці територіального батальйону мали їхали на передову. Тільки після київської перевірки було прийнято рішення про третю лінію – Романюк

Після того, яка на сесії обласної ради було викладено факти про батальйон територіальної оборони Івано-Франківської області, зокрема, про те, що бійці не мають у що вдягнутися, не мають де помитися і погано харчуються, а також те, що вони не мають індивідуальних засобів захисту, депутат обласної ради Юрій Романюк одразу поїхав в Делятин.

Читайте також: Депутат облради пішов до суду на голову "Опозиційного блоку" - бо той назвав його "Пилипом з конопель"

«Треба розуміти, що військова частина, на території якої розташований батальйон, належить міністерству оборони, наш батальйон там у приймах. Їм дали дві казарми. Одна казарма, дійсно, має три умивальника і три туалети, як це говорилось на сесії, в інші казармі є десять умивальників і туалетів. Вирішити самостійно питання із вирішенням господарських питань батальйон не може, бо він там у приймах», – про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказав Юрій Романюк.

Є проблема із забезпеченням одягу, бо він, дійсно, розлазиться після першого прання. Проблему із берцами вдалось залагодити, навзамін неякісним фірма-постачальник привезла нові.

«За день до відправки, снайперам видали рушниці. Батальйон мав вирушати за 50 кілометрів до Слов’янська. Але після того, як у Делятин приїхала комісія з Києва, вона побачила, що в батальйоні резервісти, а не професіонали, що вони не обучені і не оснащені належним чином. За наслідками перевірки було прийнято рішення про те, що бійці батальйону будуть проходити службу в третій лінії АТО», – говорить Юрій Романюк.