Бізнес-клас та комерційна нерухомість: Domolux відкриває новий філіал з досвідченим експертом (ФОТО)

Автор: Турій Роман

17 Чер, 2022 19:52

Поділитись публікацією
Бізнес-клас та комерційна нерухомість: Domolux відкриває новий філіал з досвідченим експертом (ФОТО)

Новини з життя комерційного ринку нерухомості Івано-Франківська: компанія Domolux анонсує відкриття нового філіалу, основним напрямком діяльності якого будуть ріелторські послуги в сегменті “нерухомість бізнес-класу” та “комерційні приміщення”.


Аби оживити ринок нерухомості, збільшити наповнення бюджету країни, Domolux вирішив розширити асортимент послуг. Завдяки хорошій репутації, та амбіційним планам, компанії вдалося успішно завершити переговори про відкриття філіалу Domolux Pro, який очолив один з найкращих спеціалістів в комерційній та бізнес-нерухомості в регіоні Віталій Левицький (понад 15 років досвіду). Також відділ продажу філіалу підсилили професійні сертифіковані ріелтори з досвідом Олег Савенков та Лілія Сабецька.

«Нам вдалось залучити в компанію дуже професійних людей, з репутацією та досвідом.
Радий такому партнерству, адже наша мета – вийти на провідні позиції в сегменті оренди та продажу комерційної та бізнес нерухомості в регіоні», – зазначив СEO Domolux Віктор Фурдіяка.


“Для мене важливо, що компанія має амбіції та ставить високі плани. Саме тому я тут і погодився на партнерство. Я знаю, як працює ринок комерційної та бізнес-нерухомості. Запрошуємо власників комерційної нерухомості та клієнтів, в тому числі представників мереж, до співпраці. Взаємовигідні умови, відмінний сервіс та найкращі варіанти ми забезпечимо”, – додає Віталій Левицький, директор філіалу Domolux Pro.

Основні ріелторські послуги, які надає філіал:
– Оренда та продаж комерційної нерухомості
– Продаж особняків, таунхаусів, та іншої приватної нерухомості.
Теоефонуйте: 0674320216

Domolux у Facebook  

 

Читайте також: У 2022 році значно зросли ціни на ринку житла у Франківську (АНАЛІТИКА)