Бізнес може платити за постачання електроенергії та її розподіл одним рахунком – ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут”

Автор: Застава Максим

30 Nov, 2021 12:02

Бізнес може платити за постачання електроенергії та її розподіл одним рахунком – ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут”

Бізнес може платити за послугу з постачання електроенергії та послугу з її розподілу по одному рахунку від компанії-постачальника.

Починаючи з жовтня 2021 року ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ», який працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», надає можливість клієнтам – юридичним особам зекономити свій час і спростити ведення бухгалтерії.

Відтепер замість оплати двох рахунків – за послугу з постачання електроенергії та за послугу з розподілу електроенергії двом окремим компаніям – клієнт може сплачувати всього один рахунок, який виставляє персональний менеджер компанії-постачальника.

При цьому клієнт сплачує за послугу з розподілу в розмірі тарифу, встановленого НКРЕКП, тобто в тому ж самому розмірі, як і при здійсненні оплати клієнтом безпосередньо оператору системи розподілу (ОСР).

Після запровадження нової моделі українського енергоринку діяльність з розподілу електроенергії та діяльність з постачання електроенергії здійснюють різні юридичні особи, кожна з яких має ліцензію на свій вид діяльності.

Розуміючи потреби клієнтів у економії часу та ресурсів, «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» надає можливість укласти всього один договір з компанією-постачальником та взаємодіяти з питань оплати за обидві послуги (за послугу з постачання електроенергії та за послугу з розподілу електроенергії) лише з одним персональним менеджером.

При цьому, як за послугу з постачання з електроенергії, так і за послугу з розподілу електроенергії клієнт може сплачувати згідно з обраним ним графіку. Для клієнтів «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» це три варіанти на вибір: попередня оплата, подекадна оплата і післяплата. У разі, якщо клієнт обрав попередню оплату, то до 25 числа місяця, що передує місяцю постачання, він отримує та сплачує єдиний рахунок за постачання та розподіл. У разі подекадної оплати клієнт оплачує рахунок 5, 15 та 25 числа місяця постачання, у разі післяплати – до 10 числа місяця наступного за місяцем постачання.
Умови постачання електроенергії можна знайти на офіційному сайті ТОВ «Івано-Франківськгаз збут». Щоб замовити послугу електропостачання або проконсультуватись з менеджером звертайтесь за телефоном: (050) 373-34-80.

Довідка. ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» має ліцензію на право ведення діяльності із постачання електричної енергії відповідно Постанови НКРЕКП від 30 червня 2020 року за № 1248. На сьогоднішній день компанія постачає електроенергію лише непобутовим споживачам, готуючись до відкриття ринку електричної енергії для населення, що дозволить вирівняти конкурентні умови між постачальниками електричної енергії та постачальниками природного газу.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry