Бізнес-об’єднання перевірятимуть регуляторні акти міської ради на корупційну складову

Автор: Людмила Баран

16 Feb, 2015 13:11

Бізнес-об’єднання перевірятимуть регуляторні акти міської ради на корупційну складову

За підтримки американського Проекту USAID влада і бізнес Прикарпаття беруться усунути регуляторні бар’єри та вдосконалити обласні програми з підтримки малого й середнього підприємництва.

Для цього 16 лютого об’єднання малого і середнього бізнесу, міська та обласна влада й Центр міжнародного приватного підприємництва СІРЕ (виконавець Проекту) уклали Меморандуми про співпрацю, повідомляє прес-служба МГЦ “Еталон”.

Зі слів Лесі Аронець, Голови правління молодіжного громадського центру «Еталон» – регіонального партнера Проекту USAID «Впевнений бізнес – заможна громада», об’єднання МСБ проведуть інвентаризацію регуляторних актів Івано-Франківської міської ради та проаналізують їх на предмет корупційної складової.

За результатами аналізу міській раді буде запропоновано до скасування або перегляду регуляторні акти, які не відповідають вимогам чинного законодавства або створюють додаткові бар’єри для провадження підприємницької діяльності.

Також МСБ ініціює перегляд обласних програм підтримки розвитку малого та середнього підприємництва.

Найбільшу увагу буде приділено вдосконаленню адміністративних процедур з питань землевідведення та землекористування, містобудування, архітектури та благоустрою, розміщення та використання зовнішньої реклами, оренди й користування майном, що перебуває в комунальній власності.

Передуватиме цій процедурі спеціальне навчання експертів, які увійдуть до складу робочої групи й будуть задіяні в процесі аналізу місцевих регуляторних актів.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry