Бізнес по-жіночому зі Складчиною – заробляй гроші на своєму хобі

Автор: Сидорчук Василь

04 Лип, 2019 10:42

Поділитись публікацією
Бізнес по-жіночому зі Складчиною – заробляй гроші на своєму хобі

Бізнес на своєму хобі – це робота, на якій ніколи не доведеться працювати. Принаймні так думають ті, хто прагне такого заробітку. Величезна кількість рукодільниць – в’язальниці, майстрині валяння і ліплення мріють перевести своє хобі на новий рівень, зробити його прибутковим і забезпечувати своє життя.

На ділі кожна рукодільниця рано чи пізно розуміє, що хобі, яке стало роботою – теж робота, й іноді вона стає складнішою та відповідальнішою, ніж офісна. Адже робота над постійним створенням виробів, рекламним просуванням, унікальністю свого бренду і правильної подачі свого рукоділля – це праця, в якій майстриня сама повинна контролювати як продуктивність, так і самодисципліну.

Саме тому існує думка, що бізнес як вид діяльності підходить далеко не всім. Адже для того, щоб вести справу постійно, потрібна мотивація та дисципліна.

Як розвинути бізнес, побудований на хобі?

Якщо майстриня все-таки приймає рішення перетворити своє хобі на прибутковий бізнес і має для цього достатній рівень майстерності, то саме виробництво товарів і творче натхнення по пріоритетності у справах повинні будуть поступитися місцем просуванню в Інтернеті, рекламі, пошуку клієнтів і створенню вигідної візуальної подачі продукту.

Самостійно зрозуміти правильні дії у всіх цих напрямках дуже складно. Очевидно, що для цього необхідні знання. Прекрасним рішенням в такому випадку стане проєкт Складчина – це сайт спільних покупок інфопродуктів. Там можна знайти і практично безкоштовно придбати курси, уроки й вебінари на найрізноманітніші теми. Зокрема – про розвиток бізнесу на своєму хобі.

Форум Складчина був створений людьми, які дотримуються очевидної істини про те, що кожен має право на освіту, знання і власний розвиток, незалежно від фінансових можливостей. Ба більше, з огляду на безконтрольність ринку інфопродуктів у пострадянських країнах і кількість авторів-шахраїв, проєкт дає можливість уберегти себе і зберегти кошти, які могли б бути витрачені на порожній і даремний матеріал.

На сайті є не тільки курси про бізнес на своєму рукоділлі, а й велика кількість матеріалів про ремонт, психологію, красу, здоров’я, виховання дітей. На форумі можна знайти і отримати у складчину курси по Хоббі та рукоділлю. Всі ці інфопродукти зручно поділені за тематичними розділами.

Що стосується бізнесу на хобі, на Складчині легко можна знайти продукти, які допоможуть почати реалізовувати цей задум будь-яким доступним способом. Якщо розібратися, найпопулярніших та ефективних всього три:

  • Розвиток самостійного бренду і справи за допомогою просування в Інтернеті та інших ЗМІ. Реклама в соціальних мережах, таргетингова реклама, просування свого сайту, візуальне оформлення каталогу з товарами, робота з клієнтами – все це вимагає вивчення; докладні й інформативні матеріали у великій кількості є на форумі.
  • Продажі своїх товарів на спеціальних майданчиках, таких як Ярмарок Рукоділля та Etsy. Для новачків це найкращий варіант, оскільки на такі сайти заходять мільйони людей з наміром купити товари ручної роботи.
  • Комбінування майданчиків для продажу, самостійного просування та створення сайту. Це може бути наступним етапом розвитку бізнесу на хобі та, швидше за все, потребуватиме залучення помічників.

Який би з варіантів не вибрала майстриня, знання з тих чи інших питань спочатку будуть життєво необхідними і тільки потім до теорії приєднається практика й досвід. На Складчині майбутня бізнесвумен знайде матеріали, які зроблять шлях проб і помилок менш небезпечним і непередбачуваним.

Як отримати курси по бізнесу на Складчині?

Сайт працює за принципом спільних покупок. Користувачі приходять на форум і знаходять для себе матеріали в різних розділах. Алгоритм отримання знань виглядає так:

  • Майстриня приходить на сайт, реєструється.
  • Знаходить у відповідному розділі потрібний матеріал або вводить ключові слова в пошук.
  • Записується у складчину нарівні з іншими учасниками, яким потрібен продукт.
  • Надсилає внесок організатору складчини, який є таким же користувачем.
  • Сам внесок формується розподілом початкової ціни на кількість учасників складчини.
  • Чекає викупу матеріалу.
  • Отримує доступ до бібліотеки з матеріалом і скачує його на свій пристрій.

Можливо, для новачка робота сайту видається складною. Детально і просто весь алгоритм функціонування форуму описаний у спеціальній темі – https://www.skladchina.biz/threads/chto-ehto-za-sajt-kak-poluchit-to-chto-ja-ischu.21168/?from=030702 .

Бізнес на своєму хобі – це заповітна мрія, що потребує разом з тим серйозної роботи над собою та своєю справою. Не всі можуть справитися з такою відповідальністю. Але результат точно того вартий! Сайт Складчина, обіцяють його розробники, робить цю мрію більш доступною, наближає її і спрощує шлях майстрині до власної фінансової і творчої свободи.

Складчина – проєкт, створений для людей!