Бізнесмен з Півдня України влаштував у Франківську податкову оборудку на 1,3 мільйона гривень

Автор: Людмила Баран

11 Jun, 2015 21:17

Бізнесмен з Півдня України влаштував у Франківську податкову оборудку на 1,3 мільйона гривень

Працівники оперативного управління ДПІ у м. Івано-Франківську викрили одну зі схем ухилення від оподаткування.

Громадянин, який мешкає на Півдні України, з метою прикриття незаконної діяльності, придбав частку в статутному капіталі одного з івано-франківських підприємств, пише прес-служба ДПІ у м. Івано-Франківську ГУ ДФС в Івано-Франківській області.

Заволодівши деякими дозвільними документами та печаткою підприємства, цей горе-бізнесмен провів з іншою реально діючою фірмою безтоварну операцію на суму 7,6 млн.грн. Так він намагався посприяти цій фірмі в мінімізації податкових зобов’язань та безпідставному формуванні податкового кредиту з ПДВ на суму майже 1,3 млн.грн.

За даним фактом, на підставі матеріалів івано-франківських оперативників, в Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.205 КК України. Наразі триває слідство.

Загалом з початку року за статтею 205 КК України (фіктивне підприємництво, тобто створення або придбання СПД з метою прикриття незаконної діяльності, або здійснення видів діяльності, щодо яких є заборона) в ЄРДР зареєстровано 4 кримінальних провадження.