БК “Франківськ” двічі обіграв”Динамо” і зберіг шанси на бронзу Суперліги

Автор: Єва Жасминова

10 Кві, 2021 20:05

“Франківськ” повернув до Києва бронзову серію жіночої Суперліги, вдруге перемігши вдома столичне “Динамо”.

Господарів зустрічі цього разу підсилила досвідчена Аріна Білоцерківська, яка не грала напередодні через пошкодження. У підсумку вона змогла відіграти понад 35 хвилин і стала однією з найрезультативніших – 17 очок, повідомляє пресслужба Федерації баскетболу України, пише Курс.

До великої перерви суперники йшли рівно. Відповідним був і рахунок після першої половини – 49:49.

А в другій половині поступово ставала все помітнішою впевненість господарів, яка під кінець матчу переросла в відчутну ігрову перевагу.

Допомагала цьому невтомна Ганна Рульова, яка за 40 хвилин гри набрала 23 очки. 19 очок у підсумку набрала Вероніка Космач. Та головною проблемою цього дня для гостей стала Олена Самбурська. Досвідчена гравчиня реалізувала 7 триочкових з дев’яти спроб – понад третину загальнокомандних. Загалом стала найрезультативнішою в команді – 25 очок.

Відтак “Франківськ” вдруге переміг “Динамо” вдома.

Володар бронзових нагород визначиться 13 квітня в Києві після п’ятого матчу серії.