БК “Говерла” в стартовій грі сезону здолала “Київ-Баскет”

07 Жов, 2018 11:14

У суботу, 6 жовтня, в рамках 1 туру Вищої ліги чемпіонату України з баскетболу франківська “Говерла” в Києві перемогла місцевий “Київ-Баскет”.

Перша половина матчу пройшла в рівній боротьбі. На відпочинок команди відправилися за мінімальної переваги “зелено-жовтих” – +3, інформує “Sport.if.ua”.

Вирішальною у матчі виявилася третя чверть, яку за собою залишили гості – 9:21. Перед заключною чвертю у господарів майданчика було доволі складне завдання – відіграти 15 очок. З усіх сил столична команда намагалася переламати хід зустрічі, але не змогла. У підсумку – перемога “ведмедів” з рахунком 71:77.

Найрезультативнішим у звітному поєдинку виявився гравець “Говерли” Олександр Шостуха – 30 очок. Найкращим у команді господарів став Ілля Ковальчук, який набрав 12 очок.

До слова, до складу франківців повернувся Віталій Вінтоняк, який провів минулий сезон у складі київського “Будівельника”.

Друга гра між цими командами відбудеться в неділю, 7 жовтня, о 12:00.