БК “Говерла” вдома обмінялася перемогами зі “Старим Луцьком”

Автор: Костинюк Олександр

17 Dec, 2019 16:44

Іванофранківці обмінялися перемогами з волинською командою.

Після тривалої перерви великий баскетбол повернувся до Івано-Франківська, і “ведмеді” розпочали тривалу серію з домашніх матчів. Надалі підопічні Павла Піскарьова ще чотири рази поспіль гратимуть на власному майданчику.

14 грудня перша зустріч суперників стала невдалою для франківців, які поступились у всіх чотирьох ігрових відрізках. З найбільшою перевагою Луцьк переміг у другій чверті – +6, і цього гандикапу їм вистачило аж до фінальної сирени, інформує Sport.if.ua.

“Говерла-КФВ” – “Старий Луцьк-Університет” 76:87 (20:21, 19:25, 15:19, 20:22)

В неділю, 15 грудня, лідери “зелено-жовтих” проявили себе у всій красі (Калашніков – 27 очок, Орленко – 25), однак перемога виявилась дуже валідольною, і підсумковий рахунок встановився лише за 0,3 секунди до фінальної сирени.

При рахунку 88:88 гості пішли в останню атаку, на яку мали 13 секунд, і повинні були вирішувати долю зустрічі на свою користь, однак капітан “ведмедів” Андрій Калашніков підчатував помилку розігруючого і заробив у відриві два з фолом.

“Говерла-КФВ” – “Старий Луцьк-Університет” 90:88 (21:29, 27:16, 18:14, 24, 29)

У наступні вихідні, 21-22 грудня, “Говерла” зіграє з дублерами “Хіміка”.