БК Вертикаль інвестує в енергоефективність та безпеку житлових комплексів

Автор: Зелінська Таня

11 Nov, 2021 17:21

БК Вертикаль інвестує в енергоефективність та безпеку житлових комплексів

Одним з таких рішень є дахова котельня. Це система автономного опалення, яка забезпечує мешканців теплопостачанням та гарячою водою. У сучасному будівництві часто використовують дахові котельні і сьогодні ми з‘ясуємо, у чому ж основні переваги таких систем опалення.

“БК Вертикаль першою в Івано-Франківську реалізовує подібні інноваційні технологічні рішення. Усе задля комфорту та безпеки мешканців наших житлових комплексів», – коментує засновник компанії Олег Лєпєнін

У ЖК Lystopad від будівельної компанії Вертикаль передбачено автономне опалення – дахову котельню. Далі читайте про 5 переваг для мешканців житлового комплексу.

🌟 Безшумність: БК Вертикаль встановлює якісні та сучасні конденсаційні котли великої потужності, які є досить тихими і не створюють зайвого шуму для мешканців.

🌟 Безперебійна робота: у ЖК Lystopad передбачено 3 котли потужністю по 950 кВт. Один працює постійно, інші – при потребі.

🌟 Менша тепловтрата. Розміщення котельні безпосередньо на даху будинку дозволяє скоротити тепловтрати на 30%.

🌟 Безпека. Проходження перевірок при введенні в експлуатацію забезпечує високий рівень безпеки для мешканців житлового комплексу.

🌟 Екологічність. Дахова котельня поліпшує екологічні умови проживання мешканців, оскільки розсіювання продуктів згоряння на даху більш сприятливе, ніж при розташуванні котельні внизу.

Цікавитесь купівлею квартири? Записуйтеся на огляд – пишіть у соцмережах БК Вертикаль!

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry