БК Вертикаль та Асоціація фахівців з нерухомості в Івано-Франківську офіційно розпочали співпрацю

Автор: Зелінська Тетяна

23 Sep, 2022 09:39

Поділитись публікацією
БК Вертикаль та Асоціація фахівців з нерухомості в Івано-Франківську офіційно розпочали співпрацю

У четвер, 22 вересня, було підписано Меморандум між будівельною компанією Вертикаль та ГО «Івано-Франківське обласне відділення асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України».

Читайте також: Франківський проєкт житла для ВПО "Ко-Хати" отримає 100 000 гривень від Асоціації Фахівців з нерухомості (ФОТО)

«Дуже цінно, адже наша ініціатива дає нам змогу працювати ефективніше на відновлення та відбудову нашої країни. Об‘єднавши наші зусилля, ми зможемо бути корисними для наших Клієнтів та нашого міста», — розпочала зустріч Ірина Орловська, директорка БК Вертикаль.

Цей Меморандум означає співпрацю між будівельною компанією Вертикаль, яка є регіональним представником Конфедерації будівельників України в Івано-Франківській області, та найбільшою профільною організацією рієлторів в регіоні.

«Ми розпочинаємо співпрацю з АФНУ власне з елітного житлового комплексу HydroPark DeLuxe, який розташований на березі міського озера, — зазначила Ірина Орловська, директорка БК Вертикаль. — Це унікальний проєкт, який отримав відзнаку Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2021 Конфедерації будівельників України. Унікальність, у першу чергу, у технологічності — ми будемо запроваджувати digital-новинки для зручності мешканців. У планах — провести акредитацію для рієлторів, які матимуть змогу пропонувати Клієнтам нерухомість у HydroPark DeLuxe. Ми будемо розвивати партнерство з рієлторами. Ми будуємо елітне житло і запрошуємо до співпраці».

«Ми раді співпраці, яку розпочали фактично раніше — спільною пресконференцією щодо функціонування ринку новобудов в умовах війни, — зазначив голова ГО «Івано-Франківське обласне відділення АФНУ Віктор Фурдіяка. — Учасники АФНУ — це висококваліфіковані фахівці. Наші учасники будуть мати можливість пройти навчання та акредитацію, адже це хороша та взаємовигідна співпраця.

Фахівці зможуть презентувати квартири у HydroPark DeLuxe споживачам. Адже саме сертифіковані рієлтори Асоціації надають найкращі та якісні пропозиції на ринку, сервіс і послуги в регіоні».

Надалі БК Вертикаль спільно з АФНУ також проведуть масштабні події, присвячені питанням ринку нерухомості в західному регіоні.