БК Вертикаль яскраво святкувала Маланку разом з Клієнтами (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

20 Jan, 2022 11:31

БК Вертикаль яскраво святкувала Маланку разом з Клієнтами (ВІДЕО)

Працівники будівельної компанії Вертикаль влаштували справжнє Свято Маланки для своїх Клієнтів. Епатажні костюми, веселі щедрування та смачні пригощення – для мешканців житлових комплексів від БК Вертикаль.

Читайте також: Франківський драмтеатр презентує «БІЙ за Україну». Мистецький проєкт покажуть у кількох містах України (ФОТО)

Постановкою вертикалівської Маланки займався заслужений артист України Олексій Гнатковський, який допоміг із розробкою сценарію та підбором тематичних костюмів.

«Надзвичайно приємно працювати з командою будівельної компанії Вертикаль, – коментує Олексій Гнатковський. – Це вже не вперше ми проводимо масштабні мистецькі колаборації для іванофранківців. Спільна Маланка – це чудова можливість зібратися у дружньому колі з командою та клієнтами БК Вертикаль. Це був надзвичайний вечір у теплій сімейній атмосфері! І я щиро радий, що БК Вертикаль підтримує українські традиції та об‘єднує нас з іванофранківцями».

На відміну від сучасного Нового року святкування Маланки та Василя славиться своїми народними обрядами, повір’ями та багатою історією.

Зазвичай Маланку грає чоловік, який переодягається у жіноче вбрання. Цей образ символізує безпорадну господиню, що недбало ставиться до своїх хатніх обов’язків: б’є посуд, миє підлогу глиною, підмітає сміття від порога до середини хати тощо.

Інші учасники перевдягаються у костюми з химерними масками: Діда, Кози, Цигана з Циганкою, Лікаря, Жида і Жидівки, Рогатого Чорта тощо.

У такій компанії вони ходять від хати до хати, висловлюють добрі побажання господарям, веселять їх піснями, танцями та жартівливими сценками. У народі цей звичай називається «водити Маланку».

«Я є власницею квартири у житловому комплексі Lystopad та з радістю долучилася до вертикалівської Маланки!, – каже Вікторія Челядин. – Ми справді є великою сім‘єю, яка з радістю збирається у дружньому колі. Це і працівники БК Вертикаль, і мої сусіди, і працівники, які вже стали сусідами. Всі ми – сім‘я Вертикаль!».

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry