Благоустрій парків, ринку та відпочинкові зони: франківські студенти презентували проєктні ідеї для прикарпатських ОТГ (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

22 Чер, 2019 18:19

Благоустрій парків, ринку та відпочинкові зони: франківські студенти презентували проєктні ідеї для прикарпатських ОТГ (ФОТО)

21 червня в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування студенти презентували проєктні ідеї та їх візуалізацію для шести прикарпатських ОТГ.

Читайте також: Голови Прикарпатських ОТГ зустрілись із новообраними депутатами Верховної Ради (ФОТО)

Ці проєкти студенти за кілька місяців розробили спільно з представниками громади.

“У рамках проєкту “Нове обличчя громад Прикарпаття очима молоді ВНЗ” ми робимо дуже потрібну справу, у яку мало хто вірив на старті. Але крок за кроком, перші ідеї вже розпочали реалізовувати у громадах. А вони дали поштовх для наступних. Саме бачення молодих людей, їх креатив, здатність ризикнути і запропонувати щось нестандартне, і дозволяє громадам отримувати на виході цікаві рішення, робити їх простір гармонійнішим та загалом підвищувати комфортність життя”, – зазначив директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк, вітаючи учасників презентації.

Серед презентованих проєктів, наприклад, відновлення та благоустрій території навколо “Білої криниці” у Переріслянській ОТГ, який розробив студент Петро Джогола.

“Це навіть більше, ніж ми очікували. Вийшла ціла відпочинкова зона з інфраструктурою, парковкою, яку в майбутньому можуть використовувати навіть туристичні автобуси”, – зазначив після презентації представник Переріслянської ОТГ Василь Гаврищук.

Ланчинська ОТГ вже другий рік співпрацює зі студентами в рамках проекту. Цьогоріч студенти розробили та візуалізували проєкт благоустрою комунального ринку “Торговиця” в Ланчині. Автор ідеї – студент Владислав Сак. Представники громади задоволені співпрацею і вже шукають ресурси для втілення ідеї.

Дуже цікаве архітектурно-дизайнерське рішення для облаштування центральної частини села Витвиця запропонував студент Ярослав Якуб’як. Особливістю проєкту є врахування перепадів рельєфу біля річки та відповідне передбачення берегоукріплення.

Для Брошнів-Осадської громади студенти Антон Забавський і Володимир Вацик розробили архітектурно-ландшафтний дизайн території центрального парку з реконструкцією біля Народного дому.

Загалом за час існування цього проєкту студенти Університету Короля Данила розробили 28 проєктних ідей для 14 прикарпатських ОТГ.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...