Благодійники передали на створення реабілітаційного центру “4.5.0 Прикарпаття” 100 тисяч гривень

Автор: Соня Грейда

12 Кві, 2024 18:11

Поділитись публікацією
Благодійники передали на створення реабілітаційного центру “4.5.0 Прикарпаття” 100 тисяч гривень

Дружина загиблого воїна Олега Перегуди Василина створює в Калуші реабілітаційний центр для ветеранів війни “4.5.0 Прикарпаття”. Нещодавно благодійники передали 100 тисяч гривень для його створення.

Про це пише Галка з посиланням на мера Калуша Андрія Найду.

“Нещодавно до мене звернувся керівник БФ «Фундація Найнекс» із пропозицією надати допомогу нашій громаді. Я одразу  перенаправив його до Василини Перегуди – дружини полеглого Героя, яка втілює його мрію про реабілітаційний центр для військовослужбовців в життя. Вважаємо своїм обов’язком допомагати та підтримувати, а створення цього центру – пріоритетна справа для всіх”, – розповів Найда.

На фонд підтримки центру від БФ «Найнекс» надійшло 100 тисяч грн. Ці кошти спрямують на придбання необхідного обладнання, щоб якомога швидше реабілітаційний центр розпочав свою роботу.

“Ніколи не перестану дякувати Василині Перегуді та всім, хто долучається до облаштування центру. Ви – приклад для кожного з нас. Заради облаштування центру пророблена колосальна робота. Уже на завершальній стадії капітальні ремонти внутрішніх приміщень. Ще планується здійснити утеплення стелі. Невдовзі відбудеться й толока на території”, – додає Найда.

Читайте також: Понад 400 тюльпанів: у Калуші переселенці створили алею “Сили невтомлених” (ФОТО)