Благодійники за чверть мільйона гривень придбали обладнання для дитячого онковідділення у Франківську (ФОТО)

Автор: Застава Максим

25 Mar, 2023 14:29

Поділитись публікацією
Благодійники за чверть мільйона гривень придбали обладнання для дитячого онковідділення у Франківську (ФОТО)

Благодійники проєкту “На_шапку” придбали для онкогематологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні обладнання й анонсували новий сезон заходів.

Про це пише “Галка” з посиланням “На_шапку“.

“Для дитячого онковідділення дуже важлива стерильність. Діти, які проходять хімієтерапію, мають дуже ослаблений імунітет. Найменша інфекція – вірус, бактерія, грибок – може стати для них фатальною. Тому, окрім дезінфекції всіх поверхонь та регулярних прибирань, у відділенні потрібна постійна фільтрація повітря.

Ми придбали очищувач повітря преміумкласу IQAir CleanZone SLS MultiGas. Виробництво – Швейцарія, м. Гольдах. На обладнання є три роки гарантії”, – діляться благодійники.

Очищувач обладнаний найсучаснішим фільтром HyperHEPA. Це механічний повітряний фільтр з більш глибоким очищенням, зі значно більш дрібними волокнами, серед яких затримуються віруси та інші дрібні часточки. Ефективність очищення максимально наближена до 100%. Саме такі фільтри гарантують медичний клас очищення HEPA H12/13.

Повна вартість такого обладнання – 332 000 грн.

“Враховуючи обставини бору та ситуацію в Україні, нам вдалося отримати знижку від постачальника (зауважимо, що були певні затримки, бо швейцарська компанія проводила перевірку, чи не співпрацює постачальник з росією!).

Отже, ми заплатили за обладнання 237 240 грн. Вже другий тиждень очищувач успішно працює у відділенні”, – діляться благодійники.

До речі, 27 квітня шостий сезон проєкту “На_шапку”.

Теги: