Бліндар у сукні, Комановська – Цукерочка: відбулася прем’єра “У джазі тільки дівчата” від франківського драмтеатру (ФОТО)

Автор: Турій Роман

02 Oct, 2022 13:38

Поділитись публікацією
Бліндар у сукні, Комановська – Цукерочка: відбулася прем’єра “У джазі тільки дівчата” від франківського драмтеатру (ФОТО)

Два дні поспіль, 29 та 30 вересня у франківському національному драмтеатрі показували прем’єру вистави «У джазі тільки дівчата».

Це – одна з наймасштабніших робіт театралів за останні роки. 20 акторів задіяні у десяти танцювальних номерах, створено 5-ти метровий дерев’яний поїзд, перуки для персонажів у стилі епохи, пошито 81 унікальний костюм, пише Галка.

Комедійна вистава, яку поставив режисер Назар Панів, багата на танці, яскраві декорації, які ввесь час змінювали та декорували. Була й легендарна пісня Мерлін Монро «I wanna be loved by you», але перекладена та переспівана українською. Загалом, команді вдалося дуже атмосферно передати дух Америки початку минулого століття. 

У різні дні на сцені грали два склади акторів. Пропонуємо переглянути світлини прем’єри, на яких Ольга Комановська була у ролі Цукерочки, Іван Бліндар у ролі Джозефіна, Юрій Вихованець у ролі Дафні, Ігор Захарчук у ролі Озгуда III.

Дали оцінку франівській виставі “У джазі тільки дівчата” її перші глядачі: 

Uliana Bojchuk-Klysa: Неймовірно динамічна вистава. Браво акторам, режисеру, хореографу, оркестру!!! Хлопцям, які пританцьовуючи змінювали декорації))

Irina Lipinska Дуже дякую за такі позитивні емоції! Все дуже близько до оригіналу, але своєрідно, інакше прочитано, дуже яскраво і динамічно! Всім кажу: наш театр – супер! Приходьте – не пожалкуєте!

Nadya Shupikova Дякуємо , як завжди талановита, яскрава гра акторів, яка захоплює глядачів!!!Музика, режисура, хореографія все чудово!!!

Наталія Фаринович Чудова гра!Браво акторам і всім причетним!!!Сміялась всю виставу.

Tamila Kolotovicheva  Це було феєрично! Перший состав вразив своєю грою всіх глядачів, – аншлаг, купа квітів, нескінченні аплодисменти, браво!

 

Читайте також: «Людина з довгою тінню»: франківців запрошують на прем’єру сюрреалістичної драми 16+ (ФОТО)