Близько 10% укриттів на Прикарпатті повністю готові до надзвичайних ситуацій

Автор: Зелінська Тетяна

15 Лют, 2019 14:22

Поділитись публікацією
Близько 10% укриттів на Прикарпатті повністю готові до надзвичайних ситуацій

У п’ятницю, 15 лютого, триває двадцять шоста сесія обласної ради.

Читайте також: На Франківщині через стихію зруйновано близько 30 мостів

Начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький доповів про стан і готовність системи цивільного захисту до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру.

У районах та містах області створено 24 мобільних оперативних групи реагування на надзвичайні ситуації із загальною чисельністю 722 особи та 268 одиниць спеціальної техніки, інформує “Галка”.

За результатами проведених перевірок 83 (10,5%) захисних споруд визнано як «готові», а 577 (72,5%) – обмежено готові для укриття. Загалом придатними для можливого укриття населення в області є 660 (83%) захисних споруд цивільного захисту на 139 тисяч осіб. Для укриття населення в районах та містах області підготовлено додатково 1187 підвальних приміщень у багатоквартирних будинках, у які можуть використовуватись в якості найпростішого укриття для близько 213 тисяч осіб.

З урахуванням найпростіших укриттів та підвальних і інших заглиблених приміщень у сільських населених пунктах можуть укритися 1 мільйон 82 тисячі осіб.

Депутат Івано-Франківської обласної ради Ольга Галабала поцікавилась чи є маркування, які вказують на бомбосховищах.

“Сьогодні зіткнулися з проблемою, що інтерактивна карта міста, яка працювала протягом трьох років, зараз не працює. Але на сайті ДСНС є карта, де можна дізнатися про сховища області”, – відповів Стебницький.