Близько 60 сімей-переселенців не мають де жити у Франківську, але в райони їхати не хочуть

Автор: Турій Роман

10 Sep, 2014 16:10

Поділитись публікацією
Близько 60 сімей-переселенців не мають де жити у Франківську, але в райони їхати не хочуть

Координаційній раді з питань надання допомоги населенню області під час надзвичайних ситуацій відомо як мінімум про 60 сімей-переселенців, котрі не мають де жити в Івано-Франківську.

Читайте також: Українські інновації та євростандарти: як франківські підлітки моніторять, чим ми дихаємо (ФОТО)

Про це повідомила співголова Координаційної ради Леся Аронець. За її словами, нині безплатно впродовж двох тижнів можна жити у готелі “Бандерштадт” та соціальному готелі на Лесі Українки. Далі волонтери з міста підшукують для переселенців доступне житло в обласному центрі, або ж у районах.

Зокрема можливість безкоштовного проживання на пів року пропонують соціальні заклади Тлумача та Бурштина. Однак жити в районних центрах у переселенців немає бажання. Дехто з них пояснює таке бажання кращою можливістю знайти роботу чи отримати якісну медичну допомогу саме у Івано-Франківську.

“Ситуація непроста. Адже наразі переселенці вже живуть на тимчасовому перебуванні у міських готелях більше ніж два тижні. І хоча вони попереджені, що мають право перебувати у них лише 14 днів, навіть по завершенні цього терміну не йдуть на інше житло, незважаючи на пропозиції. А викинути їх на вулицю ми також не можемо”, – визнає Аронець

Теги: