Близько трьом тисячам франківців вже призначили субсидії за новим порядком

Автор: Людмила Баран

08 Jul, 2015 14:32

Поділитись публікацією
Близько трьом тисячам франківців вже призначили субсидії за новим порядком

Департамент соціальної політики опрацьовує приблизно 17 тисяч заяв про отримання субсидій на комунальні послуги від мешканців Івано-Франківська. З цієї кількості – 8,5 тисяч отримувачів субсидій з минулорічного опалюваного сезону, решта – ті, хто звернулися за субсидіями цього року.   

Читайте також: Чиновники з Прикарпаття взяли участь у з'їзді профспілки працівників держустанов та молилися на місці смерті Романа Гурика

Про це Galka.if.ua повідомила Олександра Заклинська, директорка Департаменту соціальної політики МВК.

За її словами, зі всієї кількості звернень  було лише 24 відмови. Мешканці самі написали заяви про те, що не хочуть перерахунку субсидій.

Щодо цьогорічних заяв, то, станом на сьогодні, трьом тисячам франківців  вже  призначили субсидії. Решта – опрацьовуються, стосовно них надіслано запити до надавачів комунальних послуг.

“Якщо немає розбіжностей у даних, вказаних у заявах, та тих, що надсилають підприємства-надавачі послуг, то проблем немає. Якщо є питання, то ми ще раз надсилаємо запити до комунальних підприємства і запрошуємо мешканців на заслуховування. Даємо людям можливість виправити помилки”, – сказала Олександра Заклинська.

Як відомо, з 1 травня 2015 року почав діяти новий порядок отримання субсидії.  Отримувачі компенсацій  від держави за комунальні послуги подають у Департамент соціальної політики МВК  два документи – заяву і декларацію.