“Богдан” запропонував найнижчу ціну на поставку 24 великих автобусів для Франківська

Автор: Турій Роман

13 Кві, 2018 18:02

“Богдан” запропонував найнижчу ціну на поставку 24 великих автобусів для Франківська

Автомобілебудівна корпорація “Богдан Моторс” запропонувала найнижчу ціну на поставку 24 дванадцятиметрових міських автобусів КП “Електроавтотранс”.

Вчора у системі електронних закупівель “Прозорро” відбувся аукціон на поставку 24 міських автобусів. Замовник КП “Електроавтотранс”. До участі в аукціоні було допущено дві компанії: ТОВ “МАЗтранссервіс” та АК “Богдан Моторс”.

За результатами аукціону “Богдан Моторс” запропонував 100 800 000 гривень, “МАЗтранссервіс” – 101 300 000 гривень.

Очікувана вартість закупівлі становила 115,2 млн грн. Якщо “Електроавтотранс” підпише договір на поставку автобусів з “Богдан Моторс”, міський бюджет Івано-Франківська зекономить 14,4 мільйона гривень.

За умовами аукціону переможець має поставити 12 міських автобусів 2018 року виробництва до 31 серпня 2018 року, інші 12 – до 20 грудня 2018 року.

“Богдан Моторс” планує поставити автобуси “Богдан-А70132”, пише Курс.

“Автобус “Богдан-А70132″ – міський низькопідлоговий 12-метровий автобус, створений з урахуванням сучасних вимог до комфорту, безпеки та якості, який відповідає екологічним нормам Euro 5. Автобус оснащений пандусом і кріпленням для фіксації інвалідного візка в салоні, а також спеціально обладнаними місцями для пасажирів з обмеженими можливостями пересування. Загальна пасажиромісткість автобуса цієї моделі складає 106 чоловік (з них 30 – місця для сидіння), до того ж він може бути обладнаний такими додатковими опціями, як кондиціонери кабіни водія та салону, відеосистемою, WI-FI, камерами відеоспостереження, системою диспетчеризації”, – йдеться в описі на сайті заводу.

Постачальник зобов’язаний надавати гарантійне обслуговування автобусів протягом 24 місяців, або 100 тисяч км пробігу. Усунення несправностей протягом гарантійного періоду повинно відбуватися не більше як за 10 робочих днів з дати подання повідомлення про несправність.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...