Богородчанські депутати виступили проти виділення 27 га лісу “сумнівній фірмі” (ДОКУМЕНТ)

Автор: Борис Марія

06 Жов, 2022 16:42

Поділитись публікацією
Богородчанські депутати виступили проти виділення 27 га лісу “сумнівній фірмі” (ДОКУМЕНТ)

Депутати Богородчанської селищної ради вимагають скасувати рішення Івано-Франківської ОВА про виділення 27,4 га лісу в урочищі Діброва фірмі «АНІК».

Читайте також: Головний лісівник Прикарпаття відхрестився від причетності до виділення майже 38 га лісу двом фірмам

Про це у facebook повідомив депутат Богородчанської селищної ради Святослав Никорович, пише Галка.

“Богородчанська громада вимагає скасувати ганебне розпорядження голови ОВА про тимчасове (на 49 років) користування 27,4 га в урочищі Діброва. У час війни чиновники повинні займатися важливими проблемами, а не дерибаном лісів. Такі рішення важко коментувати… Віддайте людям їхнє, а не сумнівним фірмам з статутним капіталом у 500 грн”, – написав він.

Також він оприлюднив фотографії зі зверненням селищної ради до президента Володимира Зеленського скасувати розпорядження ОВА.

Нагадаємо, що 26 вересня голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук підписала два розпорядження про виділення лісових ділянок у тимчасове користування на 49 років двом фірмам. 

Зокрема, приватне виробничо-комерційне підприємство «АНІК» (м.Івано-Франківськ) отримало у довгострокове тимчасове користування лісову ділянку площею 27,4 га, яка знаходиться у кварталі 27 виділи 1-3, 4 урочища «Діброва» Богородчанського лісництва державного підприємства «Осмолодське лісове господарство», з метою використання в рекреаційних цілях.

А ТОВ «Інтервіза» (м.Івано-Франківськ) отримало у довгострокове тимчасове користування лісову ділянку площею 10,3 га, яка знаходиться у кварталі 37 виділи 20, 23-26, 28 Марковецького лісництва державного підприємства «Івано-Франківське лісове господарство», для використання в рекреаційних цілях.

За даними сервісу Опендатабот, бенефіціарами ТОВ «Інтервіза» є Фріс Еліна Ігорівна (25%) та Ісаєнко Андрій Ігорович (25%), засновниками вказані Макаренко Артем Леонідович (16,5%), Панасюк Олександр Васильович (16,5%), Скирбашевська Тамара Василівна (17%). Статутний капітал фірми – 100 гривень.

А бенефіціаром Приватного виробничо-комерційного підприємства «АНІК» є Арсен Володимир Борисович. Статутний капітал фірми – 500 гривень.

Зазначимо, що Еліна Фріс є дочкою народного депутата Ігоря Фріса (партія «Слуга народу»).

До теми: Нардеп Фріс заявив, що його округ заслужив на туристичний бізнес-проєкт фірми доньки