Боєць і ексдепутат Волгін навідався до “Мішані”, якого підозрюють у жорстокому вбивстві собаки

Автор: Вадим Войтик

23 Nov, 2022 19:18

Поділитись публікацією
Боєць і ексдепутат Волгін навідався до “Мішані”, якого підозрюють у жорстокому вбивстві собаки

У середині жовтня Івано-Франківськ сколихнула новина про жорстоке вбивство сокирою собаки. Про свій візит до ймовірного вбивці розповів боєць і ексдепутат міськради Андріан Волгін.

Мене відпустили додому, щоб я поховав свою собаку, яка була мені найдорожчою в світі. І щоб побути ще з одною, яка в мене залишилася.

І от, уявіть, я після смерті собаки натрапляю на пост про те, що того виродка, який недавно зарубав собаку сокирою до смерті, бачили вчора зі щеням в одному з магазинів міста.

Тому сьогодні навідався до цієї особи, щоб врятувати цуценя. Звичайно, він не хотів розмови — втік через вікно. Але мені вдалося врятувати двох кошенят.

Шановні наші правоохоронні органи, прошу вас розслідувати справу щодо вбивства собаки цією твариною, бо сьогодні вбив собаку, а завтра під дозою позбавить життя людину. Бо, якщо не будуть працюють правоохоронні органи, буду працювати я, приїжджаючи з фронту.

Нагадаємо, у середу, 18 жовтня, близько 19.00 до Івано-Франківського районного управління поліції надійшло повідомлення про жорстоке поводження із твариною. На місці події правоохоронці виявили на подвір’ї одноповерхового будинку п’яну жінку та собаку. Тварина мала явні ознаки жорстокого поводження. Волонтерка франківського Дому Сірка Людмила Рой стверджувала, що собаку порубав сокирою невідомий чоловік.