Болюча поразка: франківський “Ураган” пропустив вісім голів від чинного чемпіона (ВІДЕО)

20 Sep, 2020 19:34

Франківські “дракони” зазнали поразки від херсонського “Продексіма”.

Лік голам у херсонському поєдинку відкрили господарі зусиллями Шотурми, який потужним ударом зі штрафного змусив капітулювати Колтка – 1:0. Пропущений м’яч не знітив гостей, які до середини першого тайму демонстрували дуже дисципліновану гру в захисті, повністю перекривши ігровий кисень “мельникам”.

Саме завдяки злагодженій грі при обороні та швидким контратакам “драконам” вдалося не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Спочатку домашню заготовку при розіграші з ауту “на трьох” провели Коваль-Лебідь-Абакшин (останній забив свій шостий гол в турнірі), а згодом Кордоба обвідним ударом вивів свою команду вперед – 1:2. Одразу ж хвилинну перерву взяв наставник господарів Андре Броканелло. Тайм-аут пішов на користь “драконам”, які продовжували високо пресингувати, а Лебідь, отримавши “круглого” на правій бровці, змістився в центр і потужно пробив у самісіньку дев’ятку – 1:3.

В середині тайму прикрого пошкодження зазнав Фаренюк, тож наставнику гостей довелося в терміновому порядку робити заміну у першій ланці – замість “десятки” у гру вступив Швед. До слова, Назар “каші не зіпсував” і відіграв доволі впевнено, не боячись брати ініціативу на себе.

На 12-ій хвилині чи не перша комбінаційна атака господарів таки досягла свого, і Зварич вразив нижню шістку воріт – 2:3. “Ураган” відповів фантастичним за красою голом у виконанні Шведа, але… арбітри скасували взяття воріт, вгледівши сумнівне порушення з боку Кордоби на Зваричу. Заключні хвилини франківці провели при обороні власних володінь, а за кілька секунд до сирени на перерву допустились невимушеної помилки, за яку були покарані миттєво – Сорокін встановив нічийні 3:3 і команди пішли відпочивати.

По перерві обидві команди потішили шанувальників футзалу швидкісною грою на зустрічних курсах. Непогано бив Швед – голкіпер виграв ближню дуель в нашого універсала, а на добиванні Микитюк поцілив у Ципуна. Згодом дальні удари від Клаудіньо та Лебедя пройшли повз ворота. Переломним ж у зустрічі став епізод в середині другого тайму. Капітан “Продексіму” Білоцерківець показав як майстерно вміє грати “стовпа” і вивів свою команду вперед – 4:3. На жаль, франківці не зуміли оговтатись після пропущеного голу, тож Шотурма та Клаудіньо протягом двох хвилин довели перевагу херсонців до трьох м’ячів – 6:3.

До кінця зустрічі Корсун та Клаудіньо ще двічі залишили свої автографи у воротах “Урагану” – 8:3, “дракони” поступаються чинним чемпіонам.

Джерело: офіційний сайт НФК “Ураган”