Борчиня Ірина Заблоцька здобула для Прикарпаття ще одне “золото” на міжнародному турнірі

Автор: Андрій Макітра

14 Січ, 2024 12:00

Вихованка Вигодської ДЮСШ Ірина Заблоцька стала чемпіонкою міжнародного рейтингового турніру з боротьби “Zagreb Open”.

Про це пише Галка з посиланням на “Ukrainian Wrestling Association” Асоціацію спортивної боротьби України.

Ірина Заблоцька здобула “золото” у ваговій категорії – 72 кг. Борчиня здолала у фіналі суперницю зі Сербії. Це вже третя нагорода прикарпатців на цьому турнірі.

Галка писала, що раніше нагороди на міжнародному рейтинговому турніру з боротьби у Хорватії вибороли: Аліна Філіпович (59 кг) – “золото” та Андрій Джелеп (61 кг) – “срібло”.

Завдяки перемогам прикарпаток, Заблоцької та Філіпович, жіноча збірна України з боротьби посіла перше місце в командному заліку. Турнір триває з 10 січня. Завершальні поєдинки пройдуть 14 січня.

Довідково: Ірина Заблоцька проживає у селі Пациків, тренується у Вигодській ДЮСШ в тренера Максима Кравченка.

Галка писала, що бронзова призерка чемпіонату світу з вільної боротьби Ірина Заблоцька розповіла про складності на змаганнях U-23 в Албанії, реабілітацію після травми та цілі на майбутнє. У жовтні спортсменка виборола “бронзу” на чемпіонаті світу з вільної боротьби серед жінок віком до 23 років.