Борис Гребенщиков оцінив “роботу” російських журналістів “собачим вальсом” (ВІДЕО)

Автор: Комарщук Олександра

15 Бер, 2016 11:00

Борис Гребенщиков оцінив “роботу” російських журналістів “собачим вальсом” (ВІДЕО)

Відомий російський рок-співак, лідер групи “Акваріум” Борис Гребенщиков під час свого концерту 13 березня в Воронежі (Росія) зробив образливу заяву на адресу представників російських ЗМІ.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на профіль bloknot_stars в Instagram.

“Цю пісню я хочу присвятити людям небезпечної професії … Журналістам, особливо теле- і радіожурналістам. Адже їм, напевно, важко брехати 24 години на добу, 7 днів на тиждень, багато років поспіль. Подивіться, який гріх вони беруть на душу, яким жахливим зусиллям їм доводиться виправдовувати себе самих перед самими собою. Коли доводиться змінювати себе, вигадувати, навіщо вони це роблять… Ми подумали, що грішно НЕ оспівати їхню роботу “, – такими словами він почав виконання чергової пісні.

Композицію для представників ЗМІ Гребенщиков підібрав відповідну своїм заявам – “Собачий вальс”. Її текст відрізнявся особливою жорсткістю:

“Їх світ котиться в прірву на тлі нашого зростання, ще б спалити ці книги – як все було б просто …”

Варто також зазначити, що на концерті у Воронежі Гребенщиков відмовився від спілкування з журналістами. Відомий російський журналіст Олег Кашин на своїй сторінці в соцмережі Facebook прокоментував такий вчинок.

“І правильно зробив”, – написав він.

Інші користувачі мережі також висловили свою думку з цього приводу:

“Слова БГ і кримваша стосувалися. Ви вже або труси виберіть, або хрестик – третього не дано. А Борис, як і раніше, прав, звичайно. В тисячу перший раз перед ним знімаю капелюх “.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...