«Борітеся-поборете»: франківська блогерка малює картини, а виручені кошти передає на ЗСУ (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

28 Mar, 2022 20:48

«Борітеся-поборете»: франківська блогерка малює картини, а виручені кошти передає на ЗСУ (ФОТО)

Івано-Франківська інстаблогерка Ірина Симчич малює картини, аби допомогти українським військовим.

З перших днів війни блогерка розміщувала у сторіс реквізити для збору коштів на амуніцію для військових, згодом вирішила влаштувати аукціон власних картин, щоб зібрати ще більше грошей, пише Галка.

«Зараз я без заробітку, бо ще не готова морально робити інфопродукти чи рекламу, а допомагати ЗСУ хочеться. Я допомагаю збирати кошти ЗСУ, які на передовій. Ми зібрали вже 140 тисяч гривень на машину, 80 тисяч на тепловізор і плитоноски»,-  розповідає Іра.

Зробити аукціон власних картин блогерці підказала підписниця.

«Побачила, що моя знайома збирає кошти на тепловізори (вона зараз на передовій) і вирішила також і їй допомогти зі збором. І якраз прийшла ідея від підписниці зробити аукціон картин», – розповідає дівчина.

Іра зізналася, що закінчила художню школу з “червоним” дипломом, проте каже, що ніколи б не наважилась продавати свої картини, якби не війна. Останні 5 років вона не малювала, проте взятись за пензель надихнув біль.

«Я б ніколи не наважилась продавати свої картини, але так як ці гроші не для мене, а для наших захисників і захисниць — я зробила це. Я закінчила художню школу з “червоним” дипломом і вчилась в університеті на творчій професії. Але останні років 5 не знаходила час і натхнення на малювання. Не дивно, що так багато видатних українських митців — бо біль надихає. От і мене надихнув внутрішній біль на повернення до пензля», – каже блогерка.

З чотирьох картин Іра виручила 20 000 гривень, ці кошти вона збирала на тепловізори.


“5300 грн за «Все буде Україна», 4200 грн за «Великий народе великої країни». 4500 грн – за «Борітеся – поборете». Ще 6700 грн надійшли за картину «Ти моє серденько». Останній збір разом з картинами вийшов — 140,000 грн. І ми вже чекаємо дрон з тепловізором».

Одна з картин Іри прикрашатиме оселю в Стокгольмі, ше одна у Нідерландах, а дві інші в Україні.

На цьому блогерка зупинятись не збирається, вона планує зробити новий аукціон з продажу картин наступного тижня, для цього намалює 10 картин.

Світлини зі сторінки Іри Симчич в інстаграмі

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • exciting 1
  • like
  • exciting
3
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry