Бойові дії в Україні можуть активізуватимуся уже у вівторок. Наслідки можуть бути ще більш трагічними як під Іловайськом – експерт

Автор: Турій Роман

08 Sep, 2014 07:19

Поділитись публікацією
Бойові дії в Україні можуть активізуватимуся уже у вівторок. Наслідки можуть бути ще більш трагічними як під Іловайськом – експерт

Окремі експерти вважають, що активні бойові дії в Україні можуть відновитися уже у вівторок, 9 вересня.

Читайте також: Після розпаду коаліції, Порошенко може розпустити парламент - політолог

Пов’язують таку ситуацію із тим, що саме у вівторок Малайзія має оприлюднити перші висновки із приводу аварії Боїнга-777.

Зокрема про це говорить політолог Павло Нусс.

«Якщо 9-го вересня уряд Малайзії готовий опублікувати попередні результати розслідування авіатеракту Боїнг 777, то можна вважати, що саме 9-го вересня розпочнеться чергова хвиля міжнародної напруги, відповідно ця ситуація вплине й на тимчасове припинення вогню, тобто навпаки, бойові дії активуються, можливо навіть очікувати ще більш трагічних наслідків ніж події під Іловайськом. Виходячи з того, що уряд Малайзії є власником “переконливих розвід-даних”, то Україні варто очікувати потужний інформаційний удар з боку Росії, що може призвести до втрати можливості мирного врегулювання ситуації на сході України та в україно-російських відносинах, і можлива активація бойових дій в Луганській та Донецький областях буде інформаційним привидом», – відзначив Павло Нусс.

Нагадаємо, так звані лідери терористичної організації ДНР ще минулої п’ятниці, одразу після підписання мирного плану у Мінську, запросили журналістів на прес-конференцію саме на 9 вересня. На ній мають намір обговорити питання порушення мирного плану і відновлення бойових дій Україною.

 

Теги: