Бойовики розміновують ділянки біля кордону з Росією – Тимчук

Автор: Людмила Баран

11 Aug, 2014 11:30

Поділитись публікацією
Бойовики розміновують ділянки біля кордону з Росією – Тимчук

Група “Інформаційний спротив” зафіксувала кілька випадків розмінування бойовиками ділянок місцевості на кордоні з РФ в підконтрольних ними районах.

Про це повідомив керівник центру воєнно-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

“Протягом останнього тижня ми фіксували кілька випадків розмінування бойовиками ділянок місцевості на кордоні з РФ в підконтрольних ними районах. Це може свідчити про підготовку терористами шляхів втечі на територію Росії, але може означати і забезпечення запасних маршрутів перекидання на Донбас російських найманців і зброї”, – йдеться у його повідомленні.

Також він зазначив, що постійні поповнення терористів з Росії нівелює успішні рейди сил АТО.

“Результати успішних рейдів підрозділів сил АТО протягом останніх днів, з знищенням живої сили, озброєння і техніки бойовиків, частково нівелюються постійним поповненням, одержуваним терористами з Росії. На сьогодні не бачиться прийнятних варіантів надійного блокування перекидань зброї та найманців з Росії по головному маршруту – через Краснодон і Суходольськ. Здійснити подібну операцію без масштабних втрат серед українських силовиків на даний момент неможливо”, – написав Тимчук.

“В останні дні знову зазначалося поява серед груп, що закидаються на Донбас з Росії, військовослужбовців ЗС РФ. Це свідчить про те, що російське керівництво, будучи не в змозі забезпечити необхідну кількість найманців, рятує терористів на Донбасі з використанням всіх доступних ресурсів. При цьому думку міжнародної спільноти (на тлі збитого «Боїнг-777» і зірваної операції по входженню російських «миротворців» на територію України) російським керівництвом попросту ігнорується”, – додав Дмитро Тимчук.