Бригаді, в якій служить депутат міськради, передали засоби зв’язку (ФОТО)

Автор: Турій Роман

17 Jun, 2015 13:01

Поділитись публікацією
Бригаді, в якій служить депутат міськради, передали засоби зв’язку (ФОТО)

17 червня 30-ій механізованій бригаді, в якій служить депутат Івано-Франківської міської ради від ВО «Свобода» Андрій Гнатів, передали рації.

Читайте також: Марцінків провів у соцмережах опитування щодо доцільності ремонту міських доріг

Мова йде про 24 комплекти рацій на суму близько 90 тисяч гривень.
Засоби зв’язку використовуватимуть на рівні роти для контакту між командирами роти, взводів та відділень, між командирами бойових машин. Гнатів визнав, що нині комунікація на фронті є, але її недостатньо. До того ж передані рації важче прослухати.

«Зв’язок зараз є слабкою ланкою. Допомога в раціях допоможе вирішити поставленні завдання, налагодити зв’язок між підрозділами, бойовими машинами, полегшить управління боєм та виконування завдань солдатам»,-сказав Андрій.

Дана допомога організована Івано-Франківською міською радою з ініціативи ВО «Свобода». Про це повідомив очільник міської організації політсили Руслан Марцінків. Він нагадав, що у бійців на фронті залишається чимало потреб, які держава вперто не вирішує.

«Зрозуміло, сьогодні потрібно найнеобхідніше – тепловізори, рації, навіть форма. Допомога повинна не змешуватися», – зауважив політик.

До речі раніше «свободівці» передали бійцям тепловізори, а також декілька автомобілів у батальйон спецпризначення, де службу несуть депутати Михайло Малярчук та Петро Гавриш.
Загалом у «Легіоні Свободи» воює 128 депутатів ВО «Свободи» різних рівнів.

Автор: Марія Борис