Британську королеву евакуюють з Лондона в разі масових заворушень через брекзіт

Автор: Вадим Войтик

04 Лют, 2019 04:46

Британську королеву евакуюють з Лондона в разі масових заворушень через брекзіт

Королеву Великої Британії Єлизавету II та інших членів королівської сім’ї евакуюють з Лондона в «секретне місце», якщо в країні почнуться заворушення через брекзіт. 

Про це пише газета The Sunday Times.

За даними видання, план евакуації королеви розробили ще в 1962 році за часів холодної війни, коли британська влада розглядали можливість ядерного удару з боку СРСР. У зв’язку зі зростаючим ризиком виходу Великобританії з ЄС за жорстким сценарієм було вирішено переорієнтувати план на випадок масових заворушень.

Консервативний депутат і переконаний прихильник брекзіта Джейкоб Ріс-Могг вважає, що цей план відображає масштаби паніки з боку чиновників навколо виходу з ЄС без угоди. Політик нагадав, що члени королівської сім’ї залишалися в Лондоні під час бомбардувань Другої світової війни.

Вихід Великобританії з ЄС намічено на 29 березня 2019 року, проте навколо угоди багато невизначеності. В кінці січня британський парламент проголосував проти відстрочки виходу країни з ЄС – процес ризикує пройти по «жорсткому» сценарію, якщо Тереза ​​Мей не зможе домовитися з керівництвом Євросоюзу. Європейська влада неодноразово заявляла, що угоду не може бути переглянуто.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!