Бронежилети скоро закуплять, але найбільше військовим помагають прості люди, – Віталій Комар, командир 5-го Прикарпатського батальйону тероборони

Автор: Вадим Войтик

22 Чер, 2014 13:50

Поділитись публікацією
Бронежилети скоро закуплять, але найбільше військовим помагають прості люди, – Віталій Комар, командир 5-го Прикарпатського батальйону тероборони

Гроші на спеціальні засоби захисту вже зібрані і ближчим часом бронежилети і каски будуть закуплені. Крім того, певну кількість бронежилетів нам привезли місцеві активісти. Про це в інтерв’ю Галці повідомив Віталій Комар, командир 5-го Прикарпатського батальйону територіальної оборони.

Читайте також: Франківські студенти запалили свічки, щоб вшанувати пам'ять жертв Голодомору (ФОТО)

“Дійсно, перед тим, як нас мали відправити на схід, відбулось засідання Івано-Франківської ради безпеки області. На цьому засіданні було ухвалено звернення до Президента України та Міністра оборони України, в якому мовилось про те, щоб не відправляти батальйон доти, доки він не буде укомплектований сучасними бронежилетами та касками. Наскільки мені відомо, гроші вже зібрані і зараз будуть вирішуватись інші питання стосовно закупівлі всіх засобів захисту”, – розповів Віталій Комар.

Проте найбільшу допомогу військовим надають прості люди.

“Приносять як речі, так і матеріальні засоби. Ми вже маємо по два комплекти форми, тобто можемо з однієї зробити собі «підмінку». Вирішили питання з заміною зіпсутих військових напівчеревиків, що розповзлись на ногах протягом перших тижнів. Хлопці забезпечені спальними мішками та карематами. Годують нас добре. До речі, всі сухпайки, що нам видали, теж нормальної якості. Ми перевірили маркування на консервах – усе свіже. Звичайно. є багато речей, які нам потрібні ще, але сподіваємось що ми зможемо їх з допомогою активістів закупити”, – повідомив командир батальйону.