Бруківка, арматура, биті пляшки: з міського озера витягнули 300 кг сміття (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

27 May, 2022 14:21

Поділитись публікацією
Бруківка, арматура, биті пляшки: з міського озера витягнули 300 кг сміття (ФОТО)

Напередодні купального сезону рятувально-водолазною службою спільно із комунальною установою «ІФ МАРС» здійснено обстеження водойм та річок Бистриця Надвірнянська та Бистриця Солотвинська, в межах міської територіальної громади.

Тільки на берег міського озера піднято понад 300 кг сміття — бруківки, арматури, битих пляшок, інших сторонніх предметів, інформує “Галка” з посиланням на сторінку Управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської міської ради.

Досить масштабно зачищено русло річки Бистриця Солотвинська в районі пішохідного та автомобільного мостів. На берег витягнули десятки дерев з корінням, гілки арматури, інші ріжучі предмети.

Однією із проблем для відпочивальників в районі ресторану «Легенда», поруч автомобільного мосту через річку Бистриця Надвірнянська були фрагменти старого мосту з відкритою арматурою, що могли привести до травмування громадян. Спільними зусиллями рятувальників та КУ «ІФ МАРС» ці конструкції було піднято з дна річки та розміщено на берег.

Було також обстежено водні об’єкти у селах Хриплин, Микитинці, Черніїв, Драгомирчани, Братківці, Вовчинець, Березівка.

Проведені заходи з підготовки до літнього купального сезону будуть сприяти безпечному та комфортному відпочинку на території міської територіальної громади.