Бруківка від мера: спершу якось зробили, потім тендер оголосили, згодом його скасували

Автор: Вадим Войтик

02 Oct, 2022 16:16

Поділитись публікацією
Бруківка від мера: спершу якось зробили, потім тендер оголосили, згодом його скасували

Роботи з благоустрою у с. Братківці Івано-Франківської ОТГ були виконані до офіційного оголошення закупівлі і без відповідного договору. Пізніше тендер скасували через “відсутність потреби”. 

Принаймні такий висновок можна зробити з інформації, розміщеної на порталі електронної системи публічних закупівель Prozorro.

Оголошення про конкурс на “послуги з благоустрою території парковки та зупинки громадського транспорту біля стадіону ім. І. Краснецького по вул. Шевченка в с. Братківці ІФ МТГ” було оприлюднено 7 вересня 2022 р.

На той момент роботи вже були виконані. 

Спрощена закупівля передбачала вибірку ґрунту, укладання основи, встановлення бордюрів, мощення бруківкою типу “гантелька” та влаштування двох колодязів на парковці. Також було передбачено благоустрій автобусної зупинки поруч. 

Все перелічене можна побачити вже виконаним. Щоправда, якісь виконання робіт невисока: бруківка вже має просідання, а бордюри – сколи. 

Втім, приймати роботи, як і оплачувати їх нема кому: 26 вересня закупівлю скасували. “Переможець” тендера, проведеного заднім числом, місцеве ТОВ “Норт-Будінвест” залишилося поки ні з чим. 

Нагадаємо, 23 вересня “Галка” оприлюднила інформацію про оформлений заднім числом тендер на виконаний в липні ремонт вулиці Петлюри

Читайте також: МВС оголосило розшук одного з улюблених підрядників мерії Івано-Франківська