Зараз точно не час для заміни бруківки, – Зеленський у Франківську про видатки мерій

Автор: Андрій Макітра

30 Jul, 2023 17:40

Поділитись публікацією
Зараз точно не час для заміни бруківки, – Зеленський у Франківську про видатки мерій

Президент України Володимир Зеленський звернувся до місцевих та регіональних влад і наголосив, що їх бюджетні витрати мають відображати оборонний пріоритет. 

Про це пише “Галка” з засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, який відбувся в Івано-Франківську 30.

Володимир Зеленський наголосив, що українські воїни й народ мають відчувати, що місцеві громади вважають оборону першим пріоритетом.

“Ви бачите потреби бригад, в яких воюють захисники з кожного міста і села. Бачите потреби громад, які під обстрілами. Є завдання допомагати фронту, лікуванню воїнів, цивільних. Бюджетні витрати мають відображати саме такий пріоритет. Зараз точно не час, нехай на мене не ображаються деякі представники місцевих влад, але точно не для заміни бруківки. Вибачте. Бруківкою ми ворога не виженемо з нашої держави. Будемо прикрашати міста вже після нашої перемоги”, – зазначив Зеленський.

Також щодо оборонного пріоритету наголосив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль:

“Маємо відповідально підходити до проєктів, які фінансуються місцевими бюджетами”, – додав Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський та керівництво держави в Івано-Франківську 30 липня (ФОТО, ВІДЕО)

Нагадаємо, станом на липень, від початку 2023 року, мерія Франківська законтрактувала брукування і ремонтів дворів громади на понад 140 мільйонів гривень.

Читайте також: Зеленський премією відзначив юну франківську дослідницю Діану Зазубик (ФОТО)