Британець проїхав на велосипеді з Лондона до Львова, щоб зібрати на розмінування України

Автор: Застава Максим

15 May, 2023 21:36

Поділитись публікацією
Британець проїхав на велосипеді з Лондона до Львова, щоб зібрати на розмінування України

Британець Том Хашемі проїхав приблизно дві тисячі кілометрів з Лондона до Львова, щоб на фандрейзинговій платформі зібрати кошти для розмінування української території. Йому вдалося отримати понад 21 тисячу фунтів (приблизно 972 тисячі гривень).

Читайте також: У Львові збудують перший крематорій

Про це повідомила Львівська міська рада, передає Громадське.

Британець вирішив зібрати гроші, бо його вразило те, що від нерозірваних мін і снарядів через необережність та цікавість найчастіше потерпають діти. У Хашемі теж є 5-річний син, тож ця тема здалася йому особливо важливою.

Крім збору коштів, британець привіз міському голові Львова Андрію Садовому листи від члена парламенту англійського міста Рочдейл та депутатів британського уряду зі словами підтримки.

«Це був нелегкий шлях, але я радий, що все вдалося. Щасливий знову приїхати до красивого Львова. Сподіваюсь, що нам вдасться зміцнити зв’язки між Львовом та Лондоном», — каже британець.

Садовий подякував Тому за подорож і підтримку України. Міський голова також домовився з британцем про співпрацю: Хашемі тепер спробує допомогти Львову налагодити партнерство з британськими містами.

«Щодня до Львова привозять нових поранених, тому для нас важливо мати найкращі умови і спеціалістів, щоб допомагати всім. Тож будь-яка співпраця з Великою Британією, може бути нам корисною: консультації медичних спеціалістів, фінансова підтримка, навчальні програми тощо», — зазначив Садовий.

Теги: