Британія передала Україні сотні сучасних протитанкових засобів (ФОТО)

Автор: Турій Роман

19 Jan, 2022 07:38

Британія передала Україні сотні сучасних протитанкових засобів (ФОТО)

Із Британії в Україну прибула чергова партія міжнародної технічної допомоги Збройним Силам.

“Безперечно, це зміцнюватиме наші війська, це посилить наші оборонні спроможності. І я хочу підкреслити, що ця допомога буде використана виключно з оборонною метою, для захисту наших військ, для захисту критичної інфраструктури, і для захисту мирного населення, від будь-яких проявів, будь-яких дій, які зможуть призвести до ескалації”, – повідомив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко.

Петренко зазначив, що це зміцнюватиме оборонні спроможності України, а надані засоби будуть використані виключно з оборонною метою”.

Також заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції подякував народові і уряду Великої Британії за надану підтримку та висловив сподівання щодо подальшої співпраці.

Як зазначають у відомстві, цього разу партнерами з Британії “було надано нові легкі протитанкові засоби”.

Як додатково інформують ЗМІ, Британія передала Україні протитанкові ракетні комплекси NLAW, які є найкращими у світі для бою у міських умовах. Цей ракетний комплекс із калібром снаряда 150 мм і вагою 12,5 кг дозволяє вести вогонь із закритих приміщень, укриттів, верхніх поверхів або підвалу. Дальність стрільби NLAW становить від 20 до 600 м або до 800 м для нових модифікацій. Точність – майже 100%.

Йдеться про близько тисячу одиниць цього озброєння.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry