Будь як Галичина- голосуй за Президента

Автор: Турій Роман

09 Кві, 2019 16:01

Будь як Галичина- голосуй за Президента

Українська Галицька Партія у другому турі виборів підтримує діючого Президента України.

Адже ці вибори знову не про кандидатів, а про вектор руху країни

Наталія Сербин, член Івано-Франківського міського осередку Української Галицької Партії аргументувала позицію партії наступним чином: “ Для мене важливо зберегти цінності та ідеали Революції Гідності. Маємо шанс самі будувати країну, з українськими цінностями та орієнтиром на європейські стандарти життя. Ми щодня ведемо війну з Росією і кров’ю утверджуємо свою незалежність. Не все ідеально, але ми на правильному шляху. Тому важливо не збитися з нього, не впасти в обійми солодких обіцянок”.

Підтримує однопартійку і Тарас Чолій. «Єдина церква, безвіз, панування української мови в теле і радіоефірі, створення потужної армії. За останні роки зроблено більше, аніж за всі попередні» , – відзначає заступник голови Політради партії. Наголошує – прагнучи швидких змін та вірячи у смішні обіцянки українці власними руками можуть зруйнувати свою державу.

Минулого тижня Українська Галицька Партія вирішила підтримати діючого Президента у другому турі. І хоч партійці мають багато запитань до нього, та вибору, кажуть, не залишилось. Бо зараз вибираємо не прізвище, а курс нашої країни.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry