Будь-які будівельні роботи повинні бути припинені, – нардеп Фріс про спорудження свинокомплексу у Насташиному

Автор: Застава Максим

01 Лис, 2019 10:43

Будь-які будівельні роботи повинні бути припинені, – нардеп Фріс про спорудження свинокомплексу у Насташиному

Будувати свинокомплекс на межі Насташиного і Конюшок підприємство «Лемберг-Агро» наразі не має законних підстав.

Читайте також: Нардеп Фріс хоче, аби на Бурштинській ТЕС встановили онлайн моніторинг якості повітря

Нагадаємо, мешканці Галицького району неодноразово перекривали дорогу Івано-Франківськ – Львів, аби привернути до себе увагу і не допустити будівництво нового свинокомплексу.

31 жовтня в приміщенні Галицької райдержадміністрації відбулась робоча зустріч за участю жителів сіл Насташиного, Конюшок, представників фірми-інвестора та підрядника, представників Івано-Франківської ОДА, Галицької РДА, сільських голів, правоохоронних органів, Держгеокадастру, Державної екологічної інспекції Карпатського округу, ДАБК в Івано-Франківській області.

Підтримати законні інтереси жителів Насташиного і Конюшки приїхав і помічник нардепа від “Слуги народу” Ігоря Фріса – Андрій Сторожук, який ознайомився із результатами перевірок контролюючих та правоохоронних органів.

“Так, Держгеокадастр та ДАБК області підтвердили, що «фірми-інвестори» – «Захід-Буд-Бізнес» та «Лемберг-Агро» провели ряд робіт (по зняттю верхнього шару грунту, підготовчі будівельні роботи) без належних дозволів, у зв’язку із чим були оштрафовані та отримали відповідні приписи про усунення порушень.

На самому засіданні фірмі «Захід-Буд-Бізнес» представники ДАБК області намагались вручити повторний припис про усунення порушень щодо зведення капітальної огорожі, однак представник фірми відмовився їхати на місце з контролюючим органом і підписувати будь-які документи по перевірці”, – повідомляє у соцмережі Ігор Фріс.

Представниками контролюючих органів та Сторожуком було чітко наголошено на тому, що «Лемберг-Агро» та «Захід-Буд-Бізнес» може використовувати земельну ділянку виключно для особистого селянського господарства у відповідності до її цільового призначення.

“А будівництво будь-чого, що стосується свинокомплексу чи його обслуговування, є незаконним”, – наголошує Фріс.

В результаті були виокремлені наступні рішення:

1) дано протокольне доручення на пошук альтернативної земельної ділянки для будівництва свиноферми;
2) зупинення будь-яких будівельних робіт до моменту отримання всіх дозвільних документів, оцінки впливу на довкілля, проведення громадських слухань;
3) вивчити попередній досвід аналогічної діяльності ТОВ «Лемберг-Агро» в інших регіонах країни та її вплив на життя громад регіону, де розміщені потужності фірми.

“Моя команда забезпечить повний юридичний супровід громадських слухань та обговорення впливу запланованого будівництва об’єкту. А наразі будь-які будівельні роботи, наголошую! будь-які мають бути припинені”, – підкреслив нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Інвестор нечистий на руку, а будівництво паркану якесь вже капітальне», – Шмигаль про конфліктний свинокомплекс у Насташино

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry