“Буде страйк. В таких умовах ми дітей рятувати не зможемо”, – працівниця обласної дитячої лікарні

Автор: Людмила Баран

21 Січ, 2016 12:42

“Буде страйк. В таких умовах ми дітей рятувати не зможемо”, – працівниця обласної дитячої лікарні

Івано-Франківській обласній дитячій лікарні зменшили фінансування з обласного бюджету у 2016 році. Це викликало бунтарські настрої у працівників закладу. 

Читайте також: Прикарпатські тхеквондисти здобули 14 медалей на турнірі в Польщі

Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” заявила Оксана Манюх, лікар-педіатр, завідувачка методично-організаційного моніторингового центру з телемедичними консультаціями обласної дитячої лікарні.

“Лікарня на межі вибуху. Страйк медичних працівників назріває реально. А як інакше працювати? – написала вона. –  Сьогодні, 20 січня, головний лікар разом з профспілкою проінформував колектив лікарні ,в яких умовах ми будемо працювати у 2016 році.  Обласна рада затвердила бюджет на 2016 рік , вділи його і для обласної дитячої клінічної лікарні. На медикаменти виділили в 2 рази менше коштів, як в попередньому році. Якщо у грудні 2015 року на медикаменти на 1 дитину в 1 день було (разом з благодійними внесками) 26 грн, то тепер буде 9 грн.  А на 9 грн. сьогодні можна собі купити 1 баночку синьки, або півкатетера для довенного введення, або 1 баночку для аналізу сечі”. 

За її словами, також недостатньо фінасування на пальне для реанімаційних машин, на харчування дітей та на 1,5 мільйона гривень зменшено зарплати медичним працівникам.

“Багато людей виступило на зборах. Визначились в колективі,що в таких умовах лікарня якісно працювати не зможе. Медичні працівники мають знання, мають досвід і бажання допомогти хворим дітям. Та як це зробити коли тобі « викрутили руки» і « перекривають кисень», – повідомила Оксана Манюх. – А лікарня на межі. Буде страйк. В таких умовах ми дітей рятувати не зможемо. Крапка”.

Діти області, вибачте, бо депутати, напевно,здуріли Лікарня на межі вибуху. Страйк медичних працівників назріває реал…

Опубліковано Oksana Manyuch 20 січня 2016 р.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...