Будівельна компанія Вертикаль здала в експлуатацію перший будинок ЖК Містечко Мануфактура

Автор: Єва Жасминова

19 Лип, 2022 20:07

Поділитись публікацією
Будівельна компанія Вертикаль здала в експлуатацію перший будинок ЖК Містечко Мануфактура

Комфортний проєкт у скандинавському стилі розташований на вулиці Дудаєва в Івано-Франківську.

Незважаючи на непрості умови та воєнний стан в Україні, будівельна компанія Вертикаль продовжує якісно будувати концептуальні житлові комплекси та нарощує темпи будівництва.

У липні 2022 мешканців ЖК Містечко Мануфактура потішили приємною новиною: було здано в експлуатацію першу секцію ЖК.

«Кожному українському бізнесу важко в умовах війни, як і усім нам, українцям. Але ми єднаємось, щоб розвивати нашу країну та підтримувати економіку. Разом з нашою командою наполегливо працюємо, стаємо сильнішими щодня, адже ми, в першу чергу, відповідальні перед Клієнтами, які хочуть жити тут, в Україні, — коментує директорка БК Вертикаль Ірина Орловська. — Ми відповідальні перед людьми, які очікують на свої нові домівки від будівельної компанії Вертикаль і хочуть жити в Івано-Франківську. Ми активно нарощуємо темпи будівництва в усіх проєктах нашої компанії та продовжуємо допомагати Збройним силам України».

Більше 100 сімей отримають ключі від своїх квартир у першій секції затишного Містечка. Крім того, одночасно ведеться будівництво у двох наступних чергах проєкту.

Оригінально привітав Клієнтів Віталій, менеджер з продажу нерухомості БК Вертикаль: який саме подарунок підготував він для власників квартир у Містечку Мануфактура — дивіться у відео!