Будівельники відзвітували щодо зведення нового моста на Пасічну (ФОТО)

Автор: Застава Максим

07 Aug, 2018 10:50

Поділитись публікацією
Будівельники відзвітували щодо зведення нового моста на Пасічну (ФОТО)

Про це йшлося у вівторок, 7 серпня, на виїзній нараді щодо будівництва нового моста на Пасічну.

Сергій Порожнюк, директор фірми “Мостобудівельний загін 112” каже, що по лівому березі річки всі бетонні роботи вже виконані.

Раніше “Галка” інформувала, що новий міст через Бистрицю будують з недоліками.

“Ми завершуємо перший етап роботи. Звели вже опори, виконали обриштування, залишилася тільки опора №5, де ми проводимо буропробивні роботи. Крім того, зараз на заводі зварюють власне блоки моста. До кінця серпня перші машини з конструкціями приїдуть на об’єкт. Наразі маємо проблеми з насипом, також потрібно змонтувати тимчасову опору, яка допомагатиме заїжджати на основні опори”, – каже Сергій Порожнюк.

За словами пана Сергія, близько мільйона гривень витратили, щоб усунути наслідки повені.

“Багато техніки затопило, знесло котлован. Збитки по підприємству є, але вони не впливають на термін виконання роботи. У кінці січня ми плануємо завезти останні конструкції, а у наступному році маємо здати цей об’єкт. Як анонсували раніше, міст матиме 2 полоси по 3,75 метри. Сама проїжджа частина становитиме 9,5 метрів. Передбачені тротуари і велодоріжки”, – додав директор фірми.

Міський голова Руслан Марцінків каже, що побудова нового моста через Бистрицю дозволить реконструювати діючий міст на Пасічну.

“Реконструювати інший міст без побудови цього ми не можемо, бо якщо перекрити сполучення, то це паралізує місто. Треба мати альтернативний переїзд”, – каже Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий міст на Пасічну готовий на 30%.