Будівлю франківського інституту за 61 млн грн придбав на аукціоні ресторатор з Буковелю

Автор: Застава Максим

15 Тра, 2024 17:49

Поділитись публікацією
Будівлю франківського інституту за 61 млн грн придбав на аукціоні ресторатор з Буковелю

З “молотка” за 61 мільйон 600 тисяч гривень пішла будівля “Івано-Франківського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою”. Її придбало ТОВ “Готель арт менеджмент” Володимира Човганюка — ресторатора з Буковелю.

Читайте також: Аудитори перевіряють, чому біатлонний комплекс у Буковелі будують на приватних землях

Стартова ціна інституту становила 2,79 мільйона гривень, пише “Галка” з посиланням на “Прозорро.Продажі“.

Об’єкт розташований на вулиці Української Перемоги, 34. До складу єдиного майнового комплексу входять: адміністративний корпус (1 880,6 м², з них 840,5 м² передано в оренду Держгеокадастру), 5 од. автотранспорту, 553 од. рухомого майна (обладнання, меблі тощо), а також команда з 30 фахівців.

“Його приватизація — це можливість інвестувати в унікальний актив з потужним науковим потенціалом та вигідним розташуванням”, – анонсував аукціон голова Фонду держмайна України Віталій Коваль.

За лот змагалися 23 учасників. Переможну ціну, що перевищила стартову у 22 рази, запропонувало ТОВ “Готель арт менеджмент”.

За даними аналітичного порталу YouControl, засновником ТОВ є Володимир Човганюк. Франківському бізнесмену належить частка у ТОВ “Амбіком”, яке є найбільшим оператором у сфері харчування та розваг на території курорту “Буковель”. Компанія володіє ресторанами, об’єднаними під брендом “Сarte-l” — “Lucky Bull”, “Veranda”, корчмою “Фільварок”, пабом “Кухель” та розважальним центром “Бука”, пише zaxid.net.

Бізнес-партнером Володимира Човганюка є рідний брат народного депутата України Віктор Шевченко.