Будьте в тренді — замовляйте композиції з гелієвих кульок для привітань!

13 Oct, 2021 09:03

Будьте в тренді — замовляйте композиції з гелієвих кульок для привітань!

Яскраві, життєрадісні композиції з кульок, наповнених гелієм, сьогодні модно дарувати на день народження і дітям, і дорослим.

Надувні кульки стають популярною альтернативою квітковим букетам: насамперед, яскраві кульки надзвичайно люблять діти, композиції з кульок великі та барвисті, помітні здалеку — вони одразу створюють атмосферу свята в залі ресторану, в офісі, в школі, навіть на вулиці, та й вдома також.

Наповнені гелієм кульки протримаються щонайменше тиждень-два, довше, ніж тендітні живі квіти у вазі.

В Івано-Франківську подарувати свято та радісні емоції вам допоможе компанія Baloon-IF. На сторінках інтернет-магазину повітряних кульок цієї компанії можна обрати будь-який варіант до святкової події: тут є кульки на день народження для хлопчиків та дівчаток, композиції з кульок для дорослих — і для жінок, і для чоловіків. А може, хтось бажає прийти на побачення з букетом з повітряних куль? Це оригінально та досить епатажно! І точно не залишиться без уваги.

Велика коробка сюрприз з кульками — це інтрига, ефект несподіванки і передчуття свята. В коробку можна покласти подарунок, і ваша дитина або кохана дівчина неодмінно будуть у захваті. І не обов’язково чекати на день народження, щоб зробити такий сюрприз: дітям коробку-сюрприз може принести святий Миколай, а дівчатам — звісно, святий Валентин.

Кульки на виписку з пологового будинку — це такий милий спосіб виразити свою радість з приводу народження дитини, і коли маля підросте, на фото чи відео побачить ці самі композиції з кульок в блакитних чи рожевих тонах, якими його зустріла сім’я та друзі у перші дні життя.

Гелієвими кульками можна оформити святкову залу в ресторані: до ювілею, до весілля, до випускного вечора, до корпоративного свята фірми. А щоб на згадку про радісну подію у гостей залишились яскраві фото, можна замовити тематичну фотозону з кульок, біля якої всі будуть фотографуватись і гуртом, і поодинці.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry