Будинок на три поверхи, басейн і огорожа: виконком затвердив умови конкурсу будівництва тенісних кортів на міському озері

Автор: Застава Максим

19 Aug, 2021 14:57

Поділитись публікацією
Будинок на три поверхи, басейн і огорожа: виконком затвердив умови конкурсу будівництва тенісних кортів на міському озері

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради затвердив умови інвестиційного конкурсу зі спорудження чотирьох тенісних кортів та адміністративно-побутового будинку з басейном на міському озері. Під будівництво виділяється понад пів гектара землі.

Читайте також: Хто із заступників Марцінківа та сільських старост заробляє найбільше (ІНФОГРАФІКА)

Відповідне рішення ухвалено на засіданні 19 серпня, пише “Галка“.

За умовами конкурсу має бути збудовано чотири відкриті тенісні корти зі штучним покриттям, що відповідають установленим вимогам і стандартам для проведення змагань на площі 0,3 га. Поруч інвестор повинен спорудити адміністративно-побутовий будинок орієнтовно на три поверхи з кімнатами для дитячого і юнацького дозвілля та басейном не менше, ніж на чотири доріжки, довжиною по 25 м кожна.

Також інвестор зобов’язаний влаштувати благоустрій території об’єкта інвестування, в тому числі встановити огорожу та зовнішнє освітлення.

На рахунку потенційного інвестора має бути не менше п’яти мільйонів гривень. Інших істотних умов до потенційного забудовника рішення виконкому не містить.

Після завершення будівництва два з чотирьох тенісних кортів та роздягалка на 90 метрів перейдуть у власність громади. Все решта залишиться у приватній власності інвестора.

Комісію з визначення переможця інвестиційного конкурсу створено 2 червня поточного року на чолі з першою заступницею міського голови Вікторією Сусаніною.

Нагадаємо, що вперше інвестиційний конкурс на будівництво тенісних кортів було оголошено Івано-Франківською міською радою 21.06.2018 р. Тоді під будівництво виділяли 0,3601 га. За інформацією Руслана Марцінківа інвестор розпочав роботи з будівництва наступного, 2019 року.

За словами міського голови забудовник також мав право на зведення адміністративних приміщень. Однак три роки тому їх площа мала б становити лише 360 кв.м. Наразі попередні умови інвестиційного конкурсу скасовані.