Бухгалтер помилилась: у Бовшівській гімназії спростували закупівлю мороженого хека по 675 грн за кілограм (ЛИСТ)

Автор: Вадим Войтик

20 Бер, 2024 15:52

Поділитись публікацією
Бухгалтер помилилась: у Бовшівській гімназії спростували закупівлю мороженого хека по 675 грн за кілограм (ЛИСТ)

Головним бухгалтером Бовшівської гімназії у системі Prozoro була допущена технічна помилка: морожений хек купували не по 675 грн, а по 150 грн за кілограм.

Про це редакцію “Галки” повідомило керівництво гімназії. 

“Головним бухгалтером Бовшівської гімназії імені Дмитра Коцюбайла (Да Вінчі) при публікації звіту по договору на закупівлю мороженої риби (хек) у системі Prozoro була допущена технічна помилка, а саме було вказано не вірну вагу продукту. Згідно потреби замовник уклав договір №15 від 28.01.2024 р. на закупівлю 135 кг риби хек вартістю 150 грн. Продукт постачається згідно заявок замовника відповідно до накладної (копія накладної на постачання додасться)”, – йдеться у листі.

Як йшлося у редакційному матеріалі “Рибний день: хто, яку і почому постачає рибу в заклади Прикарпаття, – фактчек “Галки”, за десять тижнів 2024 року бюджетні установи Прикарпаття уклали 258 контрактів на постачання риби загальною вартістю 15,4 млн грн.

В середньому морожений хек вартував платникам податків 158,83 грн за кілограм. Однак деякі установи показали у звіті про закупівлю ціну понад 300 грн, а Бовшівська гімназія Бурштинської міської ради рекордні 675 грн.

“Галка” спрямувала запити з цього приводу, зокрема і до Бурштинської міської ради. Однак голова Бурштина Василь Андрієшин відмовив у наданні інформації. 

Читайте також: Через відсутність тепла у Бурштині відкрили пункти незламності (АДРЕСИ)